Wyciekły nowe zdjęcia z planu 4. serii "Stranger Things". Kogo zagra Levon Hawke, brat serialowej Robin?

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu "Stranger Things". Kogo widzimy w towarzystwie Joego Keery'ego? Wszystko wskazuje na to, że na ekranie pojawi się nowy bohater.

Wraz z przeciekami z planów zdjęciowych, pojawiają się liczne spekulacje na temat, co może wydarzyć się w nowych odcinkach seriali oraz kto dołączy do ekipy. Dzięki świeżym fotkom z planu "Stranger Things" poznaliśmy twarz nowego bohatera.

Stranger Things: Levon Hawke zagra w 4. sezonie?

Nieoficjalne zdjęcia z planu, które pojawiły się w internecie, przedstawiają dobrze znane nam postacie, jak Dustin (Gaten Matarazzo), Max (Sadie Sink), Steve (Joe Keery) i Robin (Maya Hawke). Widzimy, jak cała ekipa wychodzi z wypożyczalni kaset wideo Family Video, która stała się ważnym miejscem w serialu (a w 4. sezonie pewnie będzie jeszcze ważniejsza).

Ale jest jeszcze jedno zdjęcie, które wydaje się zdradzać, że panna Hawke nie będzie jedyną przedstawicielką rodziny na planie "Stranger Things". Kogo my tu mamy?

Joe Keery został sfotografowany podczas ujęć do serialu z Levonem Hawke, synem Umy Thurman i Ethana Hawke'a i oczywiście bratem Mayi. Fani już spekulują, że prawdopodobnie zagra on nowego bohatera, określanego w ogłoszeniach castingowych jako nastoletni metalowiec.

Oprócz niego w serialu pojawi się jeszcze dwójka nowych nastoletnich bohaterów: uprzywilejowany osiłek i postać, która bardzo przypomina Jeffa Spicolego z filmu "Beztroskie lata w Ridgemont High". Do ekipy dołączy też dorosły mężczyzna posiadający cechy, które pozwalają myśleć, że ma związek z rosyjskim wątkiem (prawdopodobnie chodzi o postać Tom Wlaschihy, którego widzieliśmy w teaserze).

Chcecie wiedzieć więcej o nowych odcinkach serialu Netfliksa? Zajrzyjcie tutaj: wszystko na temat 4. sezonu "Stranger Things".

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA