7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Smash" (Fot. NBC)

"Smash" (Fot. NBC)

Wielkie roszady w "Smash". Słaba oglądalność "Breaking Bad" w Polsacie". Ciekawa teoria na temat zakończenia "House'a". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Cztery osoby opuszczą ekipę "Smash". Tego nie spodziewał się chyba nikt. Aż czterech aktorów wyrzucono ze stałej obsady serialu "Smash", co oznacza, że 2. sezon zacznie się od sporego trzęsienia ziemi (albo porządnego wypadku). TVLine pisze, że z serialu znikną: Ellis (Jaime Cepero), Dev (Raza Jaffrey), a także Frank (Brian D’Arcy James) i Michael (Will Chase). Ciekawe, co teraz będzie robić Julia, skoro zabraknie jej męża i kochanka?

2. A z "90210" odejdzie Ivy. W 5. sezonie "90210" nie zobaczymy Gillian Zinser, czyli serialowej Ivy - informuje TVLine. Teoretycznie mogłaby wrócić gościnnie, ale prawdopodobnie tak się jednak nie stanie.

3. "True Blood" ma nowego showrunnera. Mark Hudis, do tej pory jeden z producentów wykonawczych "True Blood" będzie prowadził produkcję serialu po odejściu Alana Balla, czyli od 6. sezonu (który już jest zamówiony przez HBO).

4. Alternatywna interpretacja finału "House'a". Nie podobało Wam się to, co stało się z House'em na końcu serialu? Wolelibyście inne zakończenie? Proszę bardzo, oto alternatywna teoria na temat tego, co oznaczało zakończenie "House'a".

5. Niezła oglądalność finału "House'a". Niezależnie od tego, czy Wam się podobało, czy nie - widownia dopisała. Finał "House'a" obejrzało 8,7 mln Amerykanów, przy współczynniku 2,9. To niezły wynik (choć nie jest to rekord sezonu).

6. Słaba oglądalność "Breaking Bad" w Polsacie. Tego można było się spodziewać. "Breaking Bad" nie chcą oglądać miliony Polaków w Polsacie, po "Must Be the Music". Z danych Nielsen Audience Measurment dla Wirtualnych Mediów wynika, że po pierwszych pięciu z siedmiu odcinków 1. sezonu średnia oglądalność serialu wyniosła 803 tys. Zaczęło się nieźle - 1. odcinek zobaczyło 1,32 mln widzów, ale już piąty, pokazany po godz. 23:00, tylko 437 tys. W czasie emisji serialu Polsat zajmuje ostatnie miejsce na rynku, z 9,13% udziału w tymże. W niedzielę Polsat pokaże dwa ostatnie odcinki 1. sezonu, a 2. sezonu chyba nie mamy co się już spodziewać.

7. Zdjęcie z premiery 5. sezonu "Breaking Bad". Dla fanów serialu tymczasem mamy pierwsze zdjęcie z premiery finałowego sezonu "Breaking Bad": Walter i Jesse na odludziu.

REKLAMA