"Chilling Adventures of Sabrina" po raz ostatni – data premiery i zwiastun finałowego sezonu serialu Netfliksa

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

To już prawie koniec "Chilling Adventures of Sabrina". Netflix wypuścił zapowiedź 4. sezonu serialu o nastoletniej czarownicy, w którym już pożegnamy tę bohaterkę. Kiedy premiera?

"Chilling Adventures of Sabrina" wkrótce dołączy do seriali przedwcześnie porzuconych przez Netfliksa, a zanim to się stanie, zobaczymy składający się z ośmiu odcinków 4. sezon. Premiera zaplanowana jest na 31 grudnia.

Chilling Adventures of Sabrina – teaser 4. sezonu

Pierwszy teaser finałowej serii to nie tylko ogłoszenie daty premiery, ale też trochę nowych scen. Na dzień dobry Sabrina Spellman (Kiernan Shipka) przypomina nam swoje nazwisko i zapewnia, że nigdy się go nie wyrzeknie. Kuzyn Ambrose (Chance Perdomo) tymczasem mówi, że jeszcze nigdy nie groziło im takie niebezpieczeństwo i że szykuje się kolejna wojna. Co nie wygląda jak zła wiadomość, a już na pewno nie dla widzów spragnionych wszystkiego, co pozwoli zapomnieć o rzeczywistości.

Co wydarzy się w 4. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina"? Twórca serialu Roberto Aguirre-Sacasa mówi, że każdy odcinek będzie jak "mały filmowy horror". Będziemy oglądać przygody dwóch Sabrin jednocześnie, ponieważ główna bohaterka postanowiła rządzić piekłem, nie rezygnując przy tym z chodzenia do szkoły. Nie zabraknie pałacowych intryg w stylu "demonicznego The Crown", ale także potworów rodem z książek H.P. Lovecrafta.

"Bierzemy bardzo, bardzo stare, pierwotne idee związane z horrorem i strachem i napuszczamy je na Sabrinę, Spellmanów i Greendale. I Greendale staje się miejscem pełnych rozmachu bitew pomiędzy dobrem i złem, horrorem i rozsądkiem" – zapowiada showrunner "Chilling Adventures of Sabrina". 5. sezonu serialu, z planowaną wojną czarownic w roli głównej, niestety się nie doczekamy, jako że historia nastoletniej wiedźmy dołączyła do coraz liczniejszego grona seriali przedwcześnie skasowanych przez Netfliksa.

Premiera 4. sezonu Chilling Adventures of Sabrina 31 grudnia na Netfliksie

REKLAMA