Czy "Lucyfer" uśmierci jedną z głównych bohaterek? Fani są zaniepokojeni zdjęciami z planu 6. sezonu

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Najnowsze doniesienia z planu kolejnych odcinków "Lucyfera" są nieco niepokojące, a wierni lucyfani dopatrzyli się pewnego szczegółu, który może zwiastować nadchodzącą śmierć!

Jest pewna teoria na temat możliwych wydarzeń z kolejnych odcinków "Lucyfera", która mówi o tym, że jedna z najważniejszych postaci w serialu pożegna się z życiem. Mowa o ukochanej Lucka (Tom Ellis), Chloe Decker (Lauren German).

Lucyfer sezon 5B – czy czeka nas śmierć Chloe?

Wrześniowy powrót serialowej ekipy na plan, której do nagrania został wtedy tylko finał sezonu 5B i rozpoczęcie zdjęć do szóstej, finałowej części oznaczał, że w sieci będą pojawiać się nowe przecieki. Niepokojące jest jednak to, czego doszukali się w nich internauci.

Chodzi o brak Lauren German na planie kręconego obecnie 6. sezonu serialu. Czyżby oznaczał on, że nie ma nowych ujęć z panią detektyw w roli głównej? To z kolei może zwiastować, że potwierdzi się fanowska teoria mówiąca o śmierci bohaterki. Fani na Reddicie połączyli to z wypowiedzią serialowej Maze, Lesley-Ann Brandt, o nadchodzącej śmierci w serialu.

lucyfer sezon 5b czy chloe umrze

Użytkownik Reddita o pseudonimie bigyikes27 twierdzi, że scenarzyści poniekąd na taki bieg wydarzeń nastawiają widzów. Śmierć Lilith i siła, z którą uderzyła ona w Maze, miałaby być wstępem do tego, co czeka Trixie (Scarlett Estevez), jeśli umrze jej mama. Według fanów to, połączone z faktem, że Lauren German jest jedyną osobą z obsady, której w ogóle nie widać na zdjęciach z planu 6. sezonu, wystarczy, żeby zacząć się niepokoić.

Co jeszcze może wydarzyć się w kolejnych odcinkach "Lucyfera" i kiedy sezon 5B pojawi się na Netfliksie? Większość dostępnych do tej pory informacji, teorii itp. znajdziecie tutaj.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA