Ryan Murphy pokazał plakat 10. sezonu "American Horror Story". Co już wiemy o fabule nowych odcinków?

"American Horror Story" (Fot. FX)

W 10. sezonie "American Horror Story" zaatakują nas... szczęki? Ryan Murphy zaprezentował plakat, a także zdradził, gdzie powstają zdjęcia do nowych odcinków.

Najbardziej zapracowany showrunner świata znów jest na planie jednego ze swoich najpopularniejszych seriali. Ryan Murphy podzielił się z fanami w mediach społecznościowych plakatem 10. sezonu "American Horror Story".

American Horror Story – plakat 10. sezonu serialu

Zdjęcia do nowej serii horroru stacji FX opóźniły się ze względu na pandemię i ostatecznie ruszyły w październiku. Ekipa pracuje w tym momencie w Provincetown w stanie Massachusetts. Premiera 10. sezonu "American Horror Story" planowana jest na 2021 rok, a zarysu fabuły możemy się jedynie domyślać.

Wcześniejsze informacje na temat tego sezonu AHS sugerowały, że będzie on mieć coś wspólnego z plażą, morzem, być może potworami morskimi i że będzie uzależniony od pogody (zdjęcia miały powstawać latem). Jeśli Murphy nie zmienił całkowicie planów, a wszystko wskazuje na to, że nie, możemy potraktować wyostrzone zęby z plakatu jako nowy dodatek do morskich klimatów. Czyżby czekały nas serialowe "Szczęki" albo "Potwór z Czarnej Laguny"?

Inny trop to Cape Cod (gdzie leży Provincetown) jako miejsce, gdzie w 1620 roku po raz pierwszy do brzegu Ameryki dopłynął statek Mayflower z kolonistami. Jeszcze inny to Lady of the Dunes, czyli tajemnica związana z kobietą, której ciało wypłynęło w tych okolicach w 1974 roku. Jej tożsamość do dziś pozostaje zagadką.

Jedno wiemy na pewno: 10. sezon "American Horror Story", podobnie jak poprzednie, będzie mieć znakomitą obsadę. Znajdują się w niej Evan Peters, Sarah Paulson, Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Evan Peters, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross, Finn Wittrock, a także debiutujący w serialu Macaulay Culkin, którego czekają interesujące ekscesy na ekranie.

American Horror Story jest na Amazon Prime Video

REKLAMA