O czym będzie spin-off "American Horror Story" i kto w nim zagra? Ryan Murphy zdradza pierwsze szczegóły

"American Horror Stories" (Fot. FX)

Ryan Murphy pracuje pełną parą także w czasie pandemii. Showrunner "American Horror Story" pokazał plakat i zdradził pierwsze informacje na temat "American Horror Stories".

Kilka dni temu Ryan Murphy zaprezentował plakat 10. sezonu "American Horror Story" i podzielił się informacją, gdzie powstają zdjęcia. Tym samym rozpoczęły się spekulacje na temat nowej serii popularnej produkcji, w której nie tylko wrócą Evan Peters i Sarah Paulson, ale też pojawi się debiutujący w serialu Macaulay Culkin.

American Horror Stories – plakat i szczegóły

Dziś dorzucamy do tego pierwsze informacje o spin-offie AHS zatytułowanym "American Horror Stories". Murphy pokazał w mediach społecznościowych typowy dla całej serii wystylizowany plakat, z którego trudno wywnioskować cokolwiek na temat fabuły.

Zaraz po nim przyszedł jednak konkret: twórca poinformował, że powstaje 16 godzinnych odcinków, z których każdy opowie inną historię. Serial zagłębi się w mity, legendy i tradycje w klimatach horroru, a wiele odcinków będzie zawierać gwiazdy "American Horror Story", które znamy i kochamy.

Nazwisk na razie nie podano, ale kiedy w maju było ogłaszane zamówienie dla serialu, na Zoomie razem z Murphym cieszyli się m.in. Evan Peters, Taissa Farmiga, Cody Fern i Angela Bassett. Pojawiła się również informacja, że jeden z odcinków wyreżyseruje Sarah Paulson. Prawdopodobnie możemy też liczyć na jej występ przed kamerą, w końcu to jedna z ulubionych aktorek twórcy AHS.

Na razie nie ma daty rozpoczęcia zdjęć do "American Horror Stories" ani przybliżonej choćby daty premiery. Wiemy za to, że 10. sezon "American Horror Story" już powstaje i że zobaczymy go w 2021 roku.

American Horror Story jest na Amazon Prime Video

REKLAMA