Co wyszło najlepiej w 4. sezonie "Stranger Things"? Gaten Matarazzo ma swój ulubiony element nowej serii

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things" trwają, a aktorzy nie mogą się nachwalić, jak wyszły chociażby scenariusze. Gaten Matarazzo wskazuje inny aspekt, który go zachwyca jak nigdy dotąd.

Jeśli chodzi o kostiumy bohaterów "Stranger Things", trzeba przyznać, że swoją robotę robią – przenoszą widza w żywy i barwny świat lat 80. I jak się okazuje, cieszą nie tylko nasze oko, ale i grających w serialu aktorów.

Gaten Matarazzo o kostiumach ze Stranger Things

Jedną z bardziej charakterystycznie ubranych postaci w produkcji jest grany przez Gatena Matarazzo Dustin. Aktor w rozmowie z US Weekly przyznał, że on sam zwraca niemałą uwagę na to, w czym na ekranie pojawia się jego bohater.

– Jednym z moich ulubionych aspektów grania Dustina jest jego garderoba. Przymiarki to zawsze świetna sprawa. Myślę, że to, co on nosi, dużo o nim mówi. Żywe kolory i głupiutkie nadruki – mówi aktor.

stranger things sezon 4 kostiumy

Padają też słowa pod adresem koszulki z 3. sezonu z nadrukiem "Camp Know Where" oraz zapowiedź tego, jakie będą kostiumy z nadchodzących odcinków:

– Nie mogę za wiele zdradzić, ale sezon 4 jest zdecydowanie moim ulubionym, jeśli chodzi o kostiumy. Muszę powiedzieć, że mój najmniej ulubiony kostium nie miał nic wspólnego z tym, jak wyglądał. Pod tym względem to jeden z moich ulubionych, ale obozowy strój zawsze wydawał mi się naprawdę ciasny i mały – dodaje Matarazzo.

Wszystko wskazuje na to, że 4. sezon "Stranger Things" będzie wyjątkowy nie tylko pod względem kostiumów, ale i scenariuszy. Aktorzy i producenci są zgodni: dzięki lockdownowi zostały one maksymalnie dopieszczone.

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA