2. sezon "Virgin River" to nie tylko romanse. Wreszcie będzie więcej o Jacku, Preacherze i ich przeszłości

"Virgin River" (Fot. Netflix)

0

Jeśli zastanawialiście się, dlaczego Jack znosi zachowanie Brady'ego i co dokładniej go łączy z Preacherem, powie wam to 2. sezon "Virgin River", w którym będzie więcej o przeszłości tej trójki.

"Virgin River" to serialowa adaptacja romansowych powieści Robyn Carr. Główną rolę odgrywa wątek miłosny pielęgniarki Mel Monroe (Alexandra Breckenridge), która przybywa do Virgin River w ramach ucieczki przed przeszłością, i właściciela lokalnego baru Jacka Sheridana (Martin Henderson), który również dźwiga potężny bagaż emocjonalny. Dalsze perypetie tej pary będą osią fabuły 2. sezonu.

Virgin River: więcej o Jacku i jego kolegach w 2. serii

Ale romanse to nie wszystko, "Virgin River" to też sympatyczne miasteczko i bar, wokół którego często toczy się życie mieszkańców. Jeśli zastanawiały was szczegóły relacji trójki panów, którzy go prowadzą, jest szansa, że 2. sezon odpowie na wasze pytania. Zapewnia o tym showrunnerka serialu Sue Tenney, która tak odpowiedziała na pytanie czytelniczki TVLine o to, dlaczego Jack czuje się odpowiedzialny za faceta okradającego jego knajpę i wszystko mu wybacza.

– Rzeczywiście rzucimy trochę światła na to, co przeszli Jack, Preacher i Brady (facet, który kradnie z baru) w czasie wojny. Jack czuje się odpowiedzialny za Brady'ego, ponieważ, straciwszy jednego żołnierza pod swoim dowództwem, jest zdeterminowany, żeby nigdy nie stracić kolejnego. A Brady dalej będzie wystawiać na próbę zaangażowanie Jacka.

O trójce panów wiemy, że są byłymi żołnierzami marines, którzy przeżyli razem wyjątkowo trudną misję. Preacher (Colin Lawrence) jest tym, który zdaje się radzić sobie najlepiej, choć wiemy, że wyszedł z tego poturbowany fizycznie. Jack zmaga się z PTSD i nie chce się do tego przyznać nawet przed Mel. Z kolei Brady (Benjamin Hollingsworth) ma najpoważniejsze problemy z dostosowaniem się do życia w cywilu i każde jego pojawienie się na ekranie oznacza kłopoty.

Co jeszcze czeka nas w 2. sezonie "Virgin River"? Netflix wypuścił krótki opis nowych odcinków: "Zaręczyny. Dzieci. Złamane serce. Morderstwo. Jak na małe miasteczko, w Virgin River nie brakuje dramatów, a Mel Monroe często znajduje się w samym ich środku".

2. sezon Virgin River od 27 listopada na Netfliksie