Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Virgin River", "30 srebrników" i inne premiery

"Virgin River" (Fot. Netflix)

W tym tygodniu Penny z "Teorii wielkiego podrywu" przemieni się w stewardesę zamieszaną w morderstwo, a w Hiszpanii rozpocznie się pogoń za starożytną monetą. A poza tym wróci "Virgin River"!

Przed nami znów tydzień z krótką listą premier. Znajduje się na niej "Stewardesa" z Kaley Cuoco, 2. sezon "Virgin River" i hiszpański serial "30 srebrników" z tajemnicą w roli głównej. Tymczasem za oceanem powróci "Byle do dzwonka", a na FOX Polska John Slattery przemieni się w szefa firmy technologicznej w "neXt".

Stewardesa (nowość HBO Max) – 26 listopada na HBO GO

"Stewardesa" to nowa produkcja HBO Max – pełen czarnego humoru thriller na podstawie książki Chrisa Bohjaliana pod tym samym tytułem. Stewardesa o imieniu Cassandra (Kaley Cuoco) budzi się w pokoju hotelowym w Bangkoku z kacem i martwym ciałem obok. Dziewczyna nie mówi o niczym policji i zaczyna podejrzewać, że sama może być morderczynią. Obok Kaley Cuoco, która jest także producentką, w obsadzie serialu znajdują się m.in. Michiel Huisman, Zosia Mamet, T.R. Knight, Colin Woodell, Michelle Gomez i Rosie Perez. Premiera serialu będzie składać się z trzech odcinków, potem będą po dwa odcinki tygodniowo.

Virgin River (sezon 2) – 27 listopada na Netfliksie

"Virgin River" wraca z 2. sezonem, w którym możemy się spodziewać przede wszystkim kontynuacji wątku trójkąta miłosnego z Mel, Charmaine i Jackiem w rolach głównych. Co poza tym? "Zaręczyny. Dzieci. Złamane serce. Morderstwo. Jak na małe miasteczko, w Virgin River nie brakuje dramatów, a Mel Monroe często znajduje się w samym ich środku" – czytamy w opisie nowej serii.

30 srebrników (nowość HBO) – 29 listopada na HBO GO i HBO 3

"30 srebrników" to hiszpański serial HBO, który zaprosi was do świata tajemnic, egzorcyzmów i starożytnych monet. Głównym bohaterem jest ksiądz Vergara (Eduard Fernández), który zostaje zesłany przez władze kościelne do położonej na odludziu wioski. Kiedy w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, nasz bohater wraz z burmistrzem (Miguel Ángel Silvestre) i lokalną weterynarz (Megan Montaner) próbują dociec prawdy oraz znaczenia starożytnej srebrnej monety, która okazuje się mieć związek ze spiskiem zagrażającym porządkowi świata. Współtwórcą serialu jest hiszpański reżyser Álex de la Iglesia ("Hiszpański cyrk", "Życie to jest to").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· neXt (nowość FOX) – premiera 23 listopada na FOX Polska, zwiastun tutaj

· Black Narcissus (nowość BBC i FX) – premiera 23 listopada w USA, zwiastun tutaj

· Saved by the Bell (powrót po latach) – premiera 25 listopada w USA, zwiastun tutaj

REKLAMA