Mroczne tajemnice w zwiastunie duńskiej "Równonocy" – serialu na podstawie podcastu "Equinox 1985"

"Równonoc" (Fot. Netflix)

Popularny podcast "Equinox 1985" powraca w wersji serialowej. Zobaczcie zapowiedź "Równonocy", duńskiego serialu Netfliksa z mrocznymi sekretami i koszmarami w roli głównej.

Netflix zapowiedział na 30 grudnia premierę nowego duńskiego serialu, opartego na podcaście "Equinox 1985". Serial nosi tytuł "Equinox", a w polskiej wersji "Równonoc", i opowiada o zagadkowym zniknięciu całej klasy licealistów w 1999 roku oraz jego konsekwencjach po latach.

Równonoc – zwiastun duńskiego serialu Netfliksa

Astrid (Danica Curcic), która miała wtedy 10 lat, bardzo ciężko przeżywała to wydarzenie. Dwie dekady później znów zaczyna cierpieć na koszmary związane z tą sprawą, które nie dają się odpędzić. Kiedy w tajemniczych okolicznościach umiera jedna z osób, którym w 1999 roku udało się przeżyć, bohaterka postanawia wyjaśnić, co się wtedy przydarzyło. Rozpoczyna prywatne śledztwo, w trakcie którego odkrywa prawdę i dowiaduje się, co sama ma wspólnego ze sprawą.

W serialu, którego 1. sezon składa się z sześciu odcinków, występują także Lars Brygmann, Karoline Hamm, Fanny Leander Bornedal, Viola Martinsen, Hanne Hedelund, August Carter, Ask Emil Mossberg Truelsen i Alexandre Willaume. Twórczynią "Równonocy" jest Tea Lindeburg.

Premiera serialu Równonoc 30 grudnia na Netfliksie

REKLAMA