Oto tytuł premierowego odcinka 6. sezonu "Lucyfera". Zgadniecie, która postać wypowie te słowa w serialu?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Przed nami jeszcze druga część 5. sezonu "Lucyfera", a już poznajemy tytuł premierowego odcinka z szóstego i definitywnie finałowego sezonu serialu. Jesteście ciekawi, jak brzmi?

Twórcy "Lucyfera" to mistrzowie podsycania niecierpliwego oczekiwania na kolejne sezony serialu. Raz wpadnie teaser, drugi fotka z planu, a trzeci wypłynie tytuł odcinka. A w tym przypadku to niemała podpowiedź, bo tytuły kolejnych odcinków "Lucyfera" to cytaty, które są z nich zaczerpnięte.

Jaki tytuł będzie mieć premiera 6. sezonu Lucyfera?

W serwisie Spoiler TV pojawił się tytuł premierowego odcinka szóstej i zarazem finałowej części serialu, który brzmi: "Nothing Ever Changes Around Here". Czyja to może być kwestia? Lucyfera (Tom Ellis) powracającego ponownie na ziemię, a może jego ojca, Boga, który znowu zdecyduje się opuścić niebo?

lucyfer sezon 6 odcinek 1 tytuł

Na ten moment możemy co najwyżej snuć teorie i to dosyć odległe, bo zanim obejrzymy premierę 6. sezonu "Lucyfera", czeka nas jeszcze część 5B, która rozpocznie się od momentu, w którym Bóg rozdziela swoich trzech bijących się synów. Wiadomo też, że doktor Linda będzie mieć dwójkę nowych pacjentów.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA