Kto jeszcze wyląduje na kozetce u doktor Lindy w sezonie 5B "Lucyfera"? Czy to będzie terapia pary?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Oto nowy spoiler z sezonu 5B "Lucyfera"! Twórcy serialu zdradzili, że dwie postacie trafią na terapię do doktor Lindy. Fani mają już teorię na temat tożsamości pacjentów.

Od pierwszych odcinków "Lucyfera" kozetka u doktor Lindy (Rachael Harris) odgrywa ważną rolę. Problemy z ojcem próbował na niej rozwiązać choćby Lucek (Tom Ellis), swoje do przepracowania miała też Maze (Lesley-Ann Brandt). Teraz twórcy produkcji zdradzają, że terapeutka będzie miała nowych pacjentów, a fani próbują rozszyfrować, o kogo może chodzić.

Lucyfer sezon 5B: Kto trafi na terapię do Lindy?

Na oficjalnym profilu serialu na Twitterze pokazał się nowy post informujący widzów, o tym, że w gabinecie Lindy pojawią się dwie postacie. Twórcy Lucka nie zdradzili jednak, o kogo chodzi, a żeby podkręcić emocje, wygwiazdkowali pola, w których mogłyby pojawić się imiona postaci.

O kogo może chodzić? Trzy gwiazdki od razu podsuwają skojarzenie z Bogiem, którego obecność w sezonie 5B jest pewna, ale może również chodzić o mamę Lucyfera albo o Eve. Z kolei cztery wykropkowane literki mogą sugerować, że mowa o Lucku (którego anglojęzyczni fani pieszczotliwie nazywają Luci) albo Maze.

Jest jeszcze jedna teoria, która zakłada, że tajemniczymi pacjentami Lindy będą Dan i Ella. Ma to sens, bo on powinien dojść do ładu z tym, że poznał prawdziwe oblicze Lucyfera, z kolei ona weszła w kolejny niebezpieczny związek.

Odsyłamy was także do artykułu, w którym znajdziecie wszystko, co do tej pory wiemy na temat sezonu 5B Lucyfera – spoilery, teorie i nie tylko.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA