Nie tylko Mel i Jack. Twórczyni "Virgin River" mówi, że w 3. sezonie pokochamy jeszcze jedną serialową parę

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Mieszkańcy Virgin River z sezonu na sezon coraz chętniej łączą się w pary. Showrunnerka serialu mówi, że w 3. sezonie będziemy kibicować już nie tylko Mel i Jackowi. Spoilery z całej 2. serii!

"Virgin River" nie ma jeszcze zamówienia na 3. sezon, ale nie przeszkadza to showrunnerce serialu, Sue Tenney, snuć planów na kolejne odcinki. Rozwiązane zostaną cliffhangery z finału 2. serii, będziemy dalej kibicować Jackowi i Mel, jak również doktorowi i Hope. A oprócz nich pojawi się jeszcze trzecia para.

Virgin River – więcej Lizzie i Ricky'ego w 3. sezonie

A właściwie już się pojawiła: mowa o Lizzie (Sarah Dugdale), szalonej siostrzenicy Connie, i grzecznym chłopcu Rickym (Grayson Gurnsey). Sue Tenney jest nimi zachwycona i obiecuje w rozmowie z TVLine, że będzie ich więcej w 3. sezonie.

– Sarah okazała się prawdziwym odkryciem, a postacie są świetne razem – totalne przeciwieństwa. Kiedy zagłębiamy się w przeszłość Lizzie i jej dawne związki, staje się jasne, dlaczego ktoś taki jak Ricky może być dla niej tak atrakcyjny. I oboje łączy w 2. sezonie sekret, który nie jest zaskakujący w przypadku jednego z nich i jest bardzo zaskakujący w przypadku drugiego – mówi showrunnerka.

Virgin River sezon 3

Tenney ma na myśli oczywiście to, że (spoiler z 8. odcinka!) żadne z nich wcześniej nie uprawiało seksu. A kiedy decydują się iść razem na całość, kończy się to awanturą z Connie. To jednak nie znaczy, że możemy spodziewać się ich rozstania. Przeciwnie, Ricky i Lizzie mają stać się jedną z tych par, którym będziemy chcieli dalej kibicować.

– Ricky ma fantastyczny wątek w książkach, który ja także mam w planach. Zajęliśmy się tym już trochę w 2. sezonie, ale na pewno zagłębimy się w to bardziej w [potencjalnych] kolejnych sezonach – obiecuje twórczyni serialu.

Sue Tenney jest dobrej myśli, jeśli chodzi o dalsze sezony. Ma wielkie plany co do Mel i Jacka, a także reszty postaci, których wątki chciałaby zakończyć mniej więcej tak, jak kończą się w serii książek Robyn Carr.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA