Sabrina i nie dwie, a cztery ciotki na zdjęciach zza kulis "Chilling Adventures of Sabrina"

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

W 4. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina" zobaczymy crossover z "Sabriną, nastoletnią czarownicą". Jak wyglądały kulisy kręcenia scen z dwiema Zeldami i dwiema Hildami?

"Chilling Adventures of Sabrina" dobiega przedwczesnego końca, ale zanim pożegnamy serial Netfliksa, zobaczymy crossover, na który większość z nas pewnie nawet nie liczyła. Netflix wypuścił klip z 4. sezonu serialu, w którym w rolach Hildy i Zeldy powracają Caroline Rhea i Beth Broderick z "Sabriny nastoletniej czarownicy".

Cztery ciotki w Chilling Adventures of Sabrina

Wciąż nie wiemy, o co chodzi w tej scenie – czy będzie to jakiś rodzaj snu, czy alternatywnej rzeczywistości, czy może halucynacji – ale mamy kilka dowodów na to, że obsada miała taką samą frajdę jak widzowie. Lucy Davis, czyli Hilda z "Chilling Adventures of Sabrina", podzieliła się z fanami zdjęciem, które dobrze oddaje osobowość cioteczek: obie Zeldy patrzą w obiektyw aparatu, jak należy, a Hildy nie zwracają na fotografa uwagi i po prostu dalej prowadzą rozmowę.

Miranda Otto pokazała z kolei fotkę ze swoją odpowiedniczką z "Sabriny nastoletniej czarownicy", na której wyglądają jak lustrzane odbicia.

A na koniec swoje trzy grosze dorzucił Netflix, sugerując, że być może jest też szansa na gadającego Salema.

W 4. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina" w Greendale pojawią się pradawne koszmary rodem z książek H.P. Lovecrafta, a Sabrina – czy raczej dwie Sabriny, jedna ziemska i druga piekielna – znów będzie ratować świat. Jak obiecuje twórca serialu Roberto Aguirre-Sacasa, każdy odcinek będzie jak "mały filmowy horror".

Premiera 4. sezonu Chilling Adventures of Sabrina 31 grudnia na Netfliksie

REKLAMA