Jak mogła mieć na nazwisko Penny z "Teorii wielkiego podrywu"? Kaley Cuoco komentuje teorie na ten temat

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

Penny z "Teorii wielkiego podrywu" nie miała nazwiska, ale fani wpadli na kilka pomysłów, jak to nazwisko mogłoby brzmieć. Co na to Kaley Cuoco?

"Teoria wielkiego podrywu" zakończyła się w 2019 roku i na przestrzeni 12 sezonów nie zdradziła nazwiska Penny. Ani powodu, dla którego ta bohaterka jako jedyna z całej ekipy popularnego sitcomu nazwiska zdawała się nie posiadać. Kaley Cuoco, która przy okazji promocji "Stewardesy" gościła w podcaście "HFPA In Conversation" (via Cheat Sheet), odniosła się do tego stanu rzeczy.

Teoria wielkiego podrywu – Kaley Cuoco o nazwisku Penny

Przede wszystkim warto wiedzieć, że postać Penny była przepisywana, po tym jak pierwsza wersja nie spodobała się publiczności. Zmieniono jej osobowość (w oryginalnej wersji była dość ponura) i imię – właśnie na Penny. Twórca serialu, Chuck Lorre, miał zasugerować, żeby bohaterka nazywała się Penny Barrington, ale nazwisko Barrington nigdy nie pojawiło się w serialu. Zostało samo imię, przynajmniej do czasu, kiedy Penny stała się panią Hofstadter.

teoria wielkiego podrywu Penny nazwisko

Fani mieli jednak swoje pomysły, jeśli chodzi o nazwisko Penny. Jeden z nich to Penny Wyatt, dlatego że tata bohaterki nazywał się Wyatt, a Amerykanie często nazywają swoich ojców po nazwisku. Kaley Cuoco tej teorii nie słyszała, ale uważa, że to całkiem ciekawy pomysł. Jej ulubiona teoria jest jednak inna i dotyczy tego, jak Sheldon (Jim Parsons) pukał do jej drzwi, mówiąc przy tym "Penny" trzy razy.

– Była naprawdę zabawna teoria, że ona nazywała się Penny Penny Penny i jedyną osobą, która wiedziała to od początku, był Sheldon. Dlatego zawsze w ten sposób pukał do jej drzwi – mówi aktorka.

Oczywiście Sheldon pukał tak do wszystkich, ale według Kaley Cuoco całej obsadzie "Teorii wielkiego podrywu" bardzo podobał się pomysł, że ona faktycznie tak się nazywała, a Sheldon cały czas to wiedział.

Teoria wielkiego podrywu jest dostępna na HBO GO

REKLAMA