Twórcy ujawnili tytuły kolejnych odcinków z 6. sezonu "Lucyfera". Co może się w nich wydarzyć?

"Lucyfer" (Fot. FOX)

Twórcy "Lucyfera" nie mają sobie równych w kwestii podsycania napięcia wokół kolejnych porcji przygód czarującego diabła. Właśnie zdradzili kolejne tytuły odcinków z 6. sezonu.

Kiedy fani "Lucyfera" z niecierpliwością czekają na datę premiery sezonu 5B, twórcy serialu robią to, w czym naprawdę są dobrzy, czyli bawią się na Twitterze w zgadywanki na temat tego, co może pojawić się na ekranie. I bynajmniej zabawa nie toczy się wokół odcinków, które zobaczymy w przyszłym roku, tylko wokół tych bardziej odległych pochodzących z szóstego i zarazem finałowego sezonu.

Lucyfer sezon 6 – tytuły kolejnych odcinków

Ostatnio na twitterowym profilu twórców produkcji pojawił się wpis zdradzający tytuł premiery finałowej edycji. Teraz pora odsłonić kolejne karty.

Scenarzyści musieli zrobić to w swoim zagadkowym stylu. Zaczęło się od zabawy w odgadywanie, kto napisał scenariusz do 2. odcinka z finałowej serii, a w ramach wskazówki padło zdanie, że jest to osoba związana z serialem od jego 1. sezonu. Nie byli to jednak Ildy Modrovich i Chris Rafferty.

Tą osobą okazała się Jen Graham Imadzie. Tytuł jej odcinka to "Buckets of Baggage".

Sama scenarzystka zapodała spoiler w formie emoji. Ninja, szminka i żaba? Co może je łączyć?

I mamy jeszcze tytuł kolejnego odcinka, tym razem napisanego przez Joego Hendersona. "Yabba Dabba Do Me"? Też macie już w głowach nagiego Toma Ellisa wypowiadającego te słowa? Według Hendersona to jest "najmroczniejszy, a jednocześnie najlżejszy" odcinek "Lucyfera", jaki kiedykolwiek napisał. A do tego po prostu "dziwny na wszystkie moje ulubione sposoby".

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA