Jak wygląda nowa "Plotkara"? HBO Max prezentuje pierwszy klip z serialu w swojej zapowiedzi 2021 roku

"Plotkara" (Fot. CW)

Serena i Blair w przyszłym roku ustąpią miejsca młodszej i bardziej zróżnicowanej ekipie, która rozsiądzie się na schodach Met. Zobaczcie pierwszy fragment nowej "Plotkary".

HBO Max wypuściło wideo z zapowiedzią roku 2021 roku. Oprócz filmowych blockbusterów pokazywanych równo z premierami kinowymi możemy spodziewać się powrotów hitowych seriali HBO, jak "Sukcesja", "Euforia" czy "Niepewne". Wystartuje także nowa "Plotkara", którą już byśmy oglądali, gdyby nie pandemia.

Nowa Plotkara – zobaczcie pierwszy klip z serialu

Krótki fragment serialu zobaczycie w minucie 00:37. To bardzo charakterystyczna scena: nowi uczniowie prywatnej szkoły, do której chodzili Serena, Blair, Chuck, Dan, Nate i reszta ekipy kultowej produkcji młodzieżowej, siedzą na schodach Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Niby wszystko się zgadza, a jednak jest to zupełnie inny obrazek: to już nie są czasy, kiedy widzom seriali mogło się wydawać, że na Manhattanie można spotkać samych białych i bogatych ludzi.

Reboot "Plotkary", którego akcja będzie działa się osiem lat po finale oryginalnej serii, będzie pokazywać, jak zmieniło się życie na Manhattanie i jak bardzo współczesne dzieciaki uzależnione są od serwisów społecznościowych. Możemy spodziewać się bohaterów znacznie bardziej odzwierciedlających to, jak wygląda teraz Nowy Jork. Twórca zapowiada różnorodność wśród postaci, więcej wątków queerowych, a także ważny twist, z którym "wszystko będzie mieć związek".

W obsadzie znajdują się m.in. Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Eli Brown, Evan Mock, Jordan Alexander, Savannah Smith, Emily Alyn Lind i Zion Moreno. Jako Plotkara powróci grająca tę samą rolę w oryginale Kristen Bell.

Nowa Plotkara będzie mieć premierę w 2021 roku

REKLAMA