Kiedy zobaczymy na Netfliksie sezon 5B "Lucyfera"? Czy będzie jakaś niespodzianka świąteczna od twórców?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Showrunnerka "Lucyfera" odpowiada na pytanie fanów o datę premiery sezonu 5B. Wygląda na to, że trochę jeszcze poczekamy, a czy wcześniej możemy liczyć na świąteczną niespodziankę?

W sierpniu oglądaliśmy pierwszą część 5. sezonu "Lucyfera", a fani już chcą więcej. Pytanie o datę premiery sezonu 5B ciągle powraca, w miarę jak pojawiają się spoilery z 6. sezonu, do którego zdjęcia cały czas trwają. Co na to twórcy?

Lucyfer – kiedy sezon 5B będzie na Netfliksie?

Ildy Modrovich, połowa duetu showrunnerów "Lucyfera", nie ma na razie dobrych wieści. A dokładniej rzecz biorąc, nie ma żadnych wieści na ten temat.

– Oj, moje najdroższe demony, gdybym tylko wiedziała!!! Powiemy wam, jak tylko będziemy wiedzieć i dostaniemy zielone światło na podzielenie się [tą informacją] – napisała na Twitterze.

A czy możemy mieć nadzieję, że Netflix jeszcze ogłosi niespodziankę dla fanów "Lucyfera", np. odcinek świąteczny? Wiele osób na to właśnie liczy od czasu, kiedy na Twitterze Ildy Modrovich pojawiło się zdjęcie pandemicznego św. Mikołaja i życzenia świąteczne. Nie ma jednak podstaw, by myśleć, że "Lucyfer" będzie mieć odcinek świąteczny. Netflix niczego takiego nie zapowiadał, a do tej pory tego typu odcinki (np. "Chilling Adventures of Sabrina") były zapowiadane przed premierą.

Jedyne, co na razie mamy na pewno, to spoilery nie tylko z sezonu 5B, ale też z 6. sezonu "Lucyfera". Ostatnio poznaliśmy tytuły kolejnych odcinków, a Joe Henderson, drugi z showrunnerów, zdradził, że "Yabba Dabba Do Me", czyli 3. odcinek 6. sezonu, to "najmroczniejszy, a jednocześnie najlżejszy" odcinek "Lucyfera", jaki kiedykolwiek napisał.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA