Twórcy "Lucyfera" zapodają kolejną zagadkę na temat sezonu 5B. Komu się uda ją rozwiązać?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Może aktorzy i twórcy "Lucyfera" nie sypią spoilerami jak z rękawów, ale za to robią wszystko, by fani serialu wysilili wyobraźnię i próbowali odgadnąć, co mogą przynieść nowe odcinki.

O konkretnej dacie premiery sezonu 5B "Lucyfera" na razie wiemy niewiele, ale twórcy serialu robią wszystko, by widzowie nie odchodzili myślami zbyt daleko. Ujawnili już kilka tytułów odcinków z 6. sezonu i regularnie prowadzą grę w kotka i myszkę na swoim twitterowym profilu. Jesteście gotowi na kolejną edycję tej zabawy?

Lucyfer sezon 5B: Jest nowy spoiler zagadka

Tym razem twórcy Lucka podnieśli poprzeczkę, ponieważ opublikowali spoilerową zagadkę, którą nie tak łatwo rozwiązać. Spójrzcie na to:

Co my tu mamy? Na pewno wiele możliwości i brak pewności co do tego, która jest prawidłowa albo przynajmniej najbliżej tej prawidłowej. Mamy trzy gwiazdki, które mogą oznaczać Boga albo Dana i kolejnych pięć, pod którymi może ukrywać się diabeł, anioł lub człowiek. A między nimi sugestię, że postać skrywająca się pod pierwszym ciągiem znaków pozna lub wydobędzie swoją anielską, diabelską ewentualnie ludzką stronę.

Co to zatem może oznaczać? Boga, który odkryje w sobie diabła albo zwykłego śmiertelnika? A może to Dan, który już wie, że Lucyfer (Tom Ellis) jest diabłem wcielonym, sięgnie po swoje diabelskie oblicze? Jak obstawiacie?

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA