Twórca "Lucyfera" chwali aktora grającego Amendiela za nową rolę w 6. sezonie serialu. I to nie rola aktorska

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Do tej pory D.B. Woodside znany był z tego, że grał w "Lucyferze" Amendiela. Sytuacja nieco zmieni się w szóstym i finałowym sezonie produkcji. Dobre wieści zdradził Joe Henderson.

Czym jeszcze zaskoczą nas twórcy "Lucyfera" w szóstej i finałowej edycji serialu? Joe Henderson zdradził właśnie swój kolejny powód do dumy z D.B. Woodside'a.

Lucyfer sezon 6: D.B. Woodside w roli reżysera

Do tej pory aktor kojarzony był z rolą Amendiela, brata Lucyfera (Tom Ellis). Teraz, kiedy na oficjalnym koncie scenarzystów serialu pojawiła się informacja o tym, że ósmy odcinek 6. sezonu, którego tytuł będzie brzmiał "Save the Devil, Save the World", dowiedzieliśmy się, że Woodside został też reżyserem.

"Cholernie się cieszę na myśl o debiucie reżyserskim D.B. Woodside'a w 'Lucyferze'" – napisał Joe Henderson Z kolei Woodside skomentował to tak: "Reżyseria DB Woodside. To będzie niezła zabawa".

To nie pierwsza tego typu historia, że aktor wchodzi w rolę reżysera w "Lucyferze". Dla przypomnienia finał sezonu 5A wyreżyserował Kevin Alejandro, którego znacie jako Dana Espinozę.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA