To już koniec "Chilling Adventures of Sabrina", ale na osłodę mamy wpadki z planu z dwóch ostatnich sezonów

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

"Chilling Adventures of Sabrina" to serial utrzymany w klimatach horroru, ale niekoniecznie byście to zgadli po obejrzeniu tego filmiku zza kulis. Zobaczcie wpadki z planu z 3. i 4. sezonu.

Ostatni dzień roku 2020 przyniósł koniec "Chilling Adventures of Sabrina". Młodzieżowy horror Netfliksa został skasowany, mimo że Roberto Aguirre-Sacasa miał ciekawy pomysł na kolejny sezon. Na pocieszenie mamy wideo zza kulis.

Chilling Adventures of Sabrina – wpadki z planu

Jeśli przeglądacie to, co Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis i reszta ekipy "Sabriny" wrzucają na Instagram, to już wiecie, że to obsada, która świetnie się czuje w swoim towarzystwie i nie traktuje siebie śmiertelnie poważnie.

Wideo z wpadkami z planu tylko to potwierdza: są tu liczne wygłupy, spontaniczne tańce, aktorzy zapominający tekstu, wybuchy śmiechu w najpoważniejszych momentach, słowo na F powracające w różnych wersjach czy też bardzo poważne pytanie Michelle Gomez, czy jej tyłek nie wygląda aby na duży w kostiumie Lilith.

Niestety, szanse, że zobaczymy im kiedyś jeszcze razem nie są duże, zwłaszcza po takim zakończeniu (które zaskoczyło też Kiernan Shipkę). Roberto Aguirre-Sacasa sugerował, że "Chilling Adventures of Sabrina" może być kontynuowane na kartach komiksu, którego jest autorem. Z kolei Shipka nie do końca wierzy, że pożegnanie z nastoletnią wiedźmą jest ostateczne, i wciąż liczy na "Riverdale".

– Mam nadzieję, że ona wróci. Myślę, że wciąż możemy wybrać się do Riverdale. Chyba mam nadzieję, że ona po prostu wyskakuje i mówi coś w stylu: "O rany! Wylądowałam w nie tym hrabstwie co trzeba!". I kończy się to tak, że zostaje tam na jakiś czas uwięziona. Myślę, że to by było zabawne – powiedziała aktorka w rozmowie z ET Canada.

Chilling Adventures of Sabrina jest na Netfliksie

REKLAMA