Co się stanie z koniem Geralta w 2. sezonie "Wiedźmina"? Oryginalna Płotka udaje się na emeryturę

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" trwają, a tymczasem koń grający Płotkę wrócił do domu. Czy to znaczy, że Geralt z Rivii wymieni wkrótce wierzchowca na nowego?

Geralt z Rivii nigdy nie podróżował sam, jednak najwierniejszym kompanem głównego bohatera serialu "Wiedźmin" wcale nie jest bard Jaskier (Joey Batey). Wprost przeciwnie, wydaje się, że pogromca potworów czasem wolał spędzać czas w towarzystwie milczącej Płotki.

Wiedźmin sezon 2 – co się stanie z koniem Geralta?

Henry Cavill nigdy nie ukrywał swojej słabości do konia, który towarzyszył mu na planie serialu. Pokusił się nawet o wspólne selfie opatrzone żartobliwym opisem wskazującym na potrzebę przyznawania zwierzętom Oscarów za ich role.

wiedźmin sezon 3 płotka

Teraz okazuje się, że Zeusz, odtwórca roli Płotki, idzie na emeryturę, a po instagramowym wpisie jego właścicielki, Bernadette Werner (via We Got This Covered), wydaje się, że odpoczynek należy się nie tylko jemu. Werner wspomniała o 291 dniach pracy na planie 2. sezonu "Wiedźmina" bez choćby jednodniowej przerwy. Z czego trzy miesiące spędziła w izolacji w osobliwym towarzystwie w postaci trzech koni, dwóch psów i – żeby było jeszcze dziwniej – czterech gęsi.

Pożegnanie Geralta i Płotki zwiastowały już wcześniejsze zdjęcia z planu, na których było widać konia we krwi. Być może to oznacza, że Płotka zostanie wymieniona na nową – przypomnijmy, Geralt nazywa tak wszystkie swoje konie – w trakcie sezonu. A może po prostu koń udaje się na zasłużoną przerwę i jednak wróci w 3. sezonie

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA