"Master of None" powróci z 3. sezonem po przerwie. Pojawiły się pierwsze informacje o nowych odcinkach

"Master of None" (Fot. Netflix)

0

Nieoficjalne wieści z Wielkiej Brytanii: Aziz Ansari powróci w 3. sezonie "Master of None", którego akcja będzie rozgrywać się w Londynie. Co jeszcze wiemy o nowych odcinkach?

"Master of None" miał do tej pory dwa świetnie przyjęte przez krytyków sezony i wydawało się, że kontynuacji możemy się nie doczekać. 2. sezon miał premierę w 2017 roku, a potem serial, którego twórcami są Aziz Ansari i Alan Yang, udał się na dłuższą przerwę. Ansari mówił wtedy, że jeszcze nie ma pomysłu na 3. sezon.

Master of None – zdjęcia do 3. sezonu w Londynie

Wygląda na to, że pomysł w międzyczasie jednak się pojawił. Jak doniósł wczoraj brytyjski Chortle, "Master of None" dostał zamówienie na 3. sezon, który ma zostać nakręcony w Londynie. Do obsady dołączy brytyjska aktorka Naomi Ackie ("The End of the F**ing World"), prawdopodobnie w roli nowej miłości Deva (Ansari). Powróci także Lena Waithe jako przyjaciółka Deva, Denise.

Według Chortle zdjęcia rozpoczęły się w stolicy Wielkiej Brytanii wiosną zeszłego roku, ale zostały przerwane z powodu pandemii COVID-19. Na razie nie wiadomo, kiedy ekipa wróci na plan, a Netflix nie potwierdza, że 3. sezon w ogóle jest w planach. Serial nigdy jednak nie został skasowany, a Cindy Holland z Netfliksa mówiła, że 3. sezon "Master of None" powstanie, "kiedy Aziz będzie gotowy".

Master of None sezon 3

W rozmowie z Vulture w kwietniu 2017 roku Ansari mówił, że serial, który w 2. sezonie przeniósł się z Nowego Jorku do Włoch, może czekać dłuższa przerwa wynikająca z braku pomysłów.

– Nie wiem, czy zrobimy sezon 3. Nie byłbym zaskoczymy, gdybyśmy potrzebowali dłuuugiej przerwy, zanim do tego wrócimy. Muszę stać się innym gościem, zanim zacznę pisać 3. sezon. Moje osobiste przemyślenie jest takie, że muszę ożenić się albo mieć dziecko, albo coś. Nie mam nic więcej do powiedzenia o byciu młodym facetem, który jest singlem w Nowym Jorku i ciągle coś je na mieście – powiedział wtedy komik.

Dodatkowy problem dla twórcy "Master of None" pojawił się w 2018 roku, kiedy został oskarżony o molestowanie seksualne. Dziewczyna, z którą wybrał się na randkę, napisała, że próbował ją przymusić do seksu, kiedy poszła z nim do domu. Komik odpowiedział oświadczeniem, w którym napisał, że randka faktycznie miała miejsce, ale jemu się wydawało, że wszystko odbywa się za obopólną zgodą.

Od tego czasu Aziz Ansari wydał na Netfliksie stand-up "Right Now", w dużym stopniu poświęcony temu incydentowi, a także pojawił się w odcinku specjalnym "Parks and Recreation". W maju udzielił wywiadu blogowi Spettacolo Italiano, w którym padło pytanie o 3. sezon "Master of None". "Gdybym nic nie pisał teraz, to byłbym dość leniwy, nie?" – odpowiedział komik.

Master of None jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA