Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "WandaVision", "Chirurdzy", "Servant" i inne premiery

"WandaVision" (Fot. Disney+)

Najbliższy tydzień będzie należał do "WandaVision", kolejnej gorącej premiery Disney+. Na FOX Polska zadebiutuje tymczasem 17. sezon "Chirurgów", a na Netfliksie wrócą "Rozczarowani".

Przed nami kolejny tydzień, który nam przypomni, że w Polsce seriale ogląda się z opóźnieniem. Podczas gdy reszta świata będzie zachwycać się "WandaVision", my doczekamy się premiery 17. sezonu "Chirurgów". Nieliczne premiery nieopóźnione to "Amerykańscy bogowie", "Servant", "Carmen Sandiego" i "Rozczarowani".

Amerykańscy bogowie (sezon 3) – 11 stycznia na Prime Video

"Amerykańscy bogowie" wracają z 3. sezonem, w którym Cień aka Mike Ainsel zaszywa się w zaśnieżonym miasteczku Lakeside w Wisconsin. Tam poznaje m.in. lokalną reporterkę Marguerite Olsen (Lela Loren) i miasteczkową plotkarę Ann-Marie Hinzelmann (Julia Sweeney). Do obsady dołączyli także Danny Trejo jako nowy Pan World, raper Wale jako Orisha o imieniu Chango i Iwan Rheon w roli leprechauna Leona Doyle'a.

Chirurdzy (sezon 17) – 13 stycznia na FOX Polska

W środę do Polski wreszcie dotrze 17. sezon "Chirurgów", który rozpocznie się od crossovera z "Jednostką 19" – w środku pandemii koronawirusa serialowi lekarze będą ratować ofiary wielkiego pożaru. Tematy pandemiczne mają zdominować ten sezon – "Chirurdzy" opowiedzą o lekarzach na pierwszym froncie walki, operacjach, które nie odbywają się w tych czasach, zwolnieniach w szpitalach zabiegowych, jak ten z serialu, czy też lekarzach wynajmujących razem mieszkania na Airbnb, żeby nie narażać rodzin na kontakt z wirusem.

Servant (sezon 2) – 15 stycznia na Apple TV+

W ten piątek cieszyliśmy się powrotem "Dickinson", a tydzień po niej wraca "Servant". W 2. sezonie horroru Apple TV+ zobaczymy ponownie rodzinę z poprzedniej serii, a także Nell Tiger Free w roli koszmarnej niani.

WandaVision (nowość Disney+) – 15 stycznia

W najbliższy piątek widzowie poza Polską doczekają się też nowej premiery Disney+, tym razem z MCU. W "WandaVision" powrócą Elizabeth Olsen i Paul Bettany jako Wanda Maximoff i Vision, którzy po wydarzeniach z filmu "Avengers: Koniec gry" mieszkają na typowym amerykańskim przedmieściu z lat 50. W pewnym momencie zaczynają podejrzewać, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. W obsadzie są także Kat Dennings jako Darcy Lewis, Randall Park jako agent Jimmy Woo, Kathryn Hahn jako wścibska sąsiadka i Teyonah Parris w roli dorosłej Moniki Rambeau.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Rezydenci (sezon 4) – premiera 12 stycznia w USA

· Syn marnotrawny (sezon 2) – premiera 12 stycznia w USA

· Two Sentence Horror Stories (sezon 2) – premiera 12 stycznia w USA, zwiastun tutaj

· Call Your Mother (nowość ABC) – premiera 13 stycznia w USA, zwiastuny tutaj

· Everyone Is Doing Great (nowość Hulu) – premiera 13 stycznia w USA, zwiastun tutaj

· Search Party (sezon 4) – premiera 14 stycznia w USA, zwiastun tutaj

· Rozczarowani (sezon 3) – premiera 15 stycznia na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Carmen Sandiego (sezon 4) – premiera 15 stycznia na Netfliksie

REKLAMA