Będą wielkie emocje tuż przed finałem "Lucyfera". Scenarzyści sugerują, że pożegnamy jedną z postaci

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Twórcy "Lucyfera" od dłuższego czasu sugerowali widzom, że jeden z głównych bohaterów serialu może odejść. Tytuł przedostatniego odcinka nie pozostawia złudzeń, kto to mógłby być.

Osoby stojące za sukcesem "Lucyfera" doskonale wiedzą, co robią. Każdy podrzucony przez nich spoiler i teaser rozgrzewają fanów produkcji i podsycają w nich niecierpliwe czekanie na kolejne sezony. Dzieje się tak i teraz, kiedy to został ujawniony tytuł przedostatniego odcinka.

Lucyfer sezon 6 – tytuł przedostatniego odcinka

Twórcy produkcji z Tomem Ellisem w roli głównej już jakiś czas temu zdradzili, że jeden z odcinków będzie nosił tytuł "The Murder of Lucifer Morningstar". Teraz poznajemy nazwę przedostatniego odcinka Lucka: "Goodbye, Lucifer".

Kto będzie się żegnał w przedostatnim odcinku Lucyfera? Dowiecie się za 17 odcinków i lepiej uwierzcie, że Chris Rafferty zapewni prawdziwe emocje. Ale nie martwcie się – on chce, żebyście wiedzieli, że jednocześnie troszczy się o wasze serca #jesteściewdobrychrękach – czytamy na Twitterze scenarzystów.

Jak nietrudno się domyślać, fani interpretują te słowa jako pożegnanie z którąś z głównych postaci (kto wypowie w serialu kwestię: "Goodbye, Lucifer"?), ale są i słowa otuchy od scenarzysty tego odcinka.

– Do tych, którzy panikują: NIE macie pojęcia, co znaczy ten tytuł. Niczego nie zakładajcie, tylko nam zaufajcie – napisał Chris Rafferty.

Niestety, choć bardzo chcielibyśmy wam powiedzieć, kiedy na Netfliksie pojawi się sezon 5B serialu, daty tej na razie nie znają nawet jego twórcy. Odcinki wciąż są w postprodukcji, więc nie spodziewajcie się ich premiery w najbliższych miesiącach.

Lucyfer dostępny jest na Netfiksie

REKLAMA