"Wspaniała pani Maisel" powraca na plan zdjęciowy. Ruszyła produkcja 4. sezonu – zobaczcie foty zza kulis

"Wspaniała pani Maisel" (Fot. Amazon)

Dobra wiadomość dla wszystkich stęsknionych widoku Rachel Brosnahan w roli wspaniałej pani Maisel. Ekipa serialu Amazona wróciła na plan i rozpoczęła zdjęcia do 4. sezonu.

"Wspaniała pani Maisel" to jeden z tych seriali, których nowych odcinków szczególnie brakuje w czasie pandemii, kiedy zapotrzebowanie na eskapistyczną rozrywkę jest większe niż zwykle. Niestety, to też jeden z tych seriali, których kręcenie w czasie pandemii jest bardzo trudne ze względu na dużą liczbę statystów nawet w "zwykłych" scenach (jak występy Midge w klubie) i częste zmiany lokacji.

Wspaniała pani Maisel – początek zdjęć do 4. sezonu

Nie wiemy do końca, jak twórczyni serialu Amy Sherman-Palladino i jej ekipa poradzą sobie z tymi problemami, ale za to mamy informację, że dzisiaj w Nowym Jorku wystartowały zdjęcia do 4. sezonu "Wspaniałej pani Maisel".

Na ekranie ponownie pojawi się Rachel Brosnahan w roli Midge Maisel, a także reszta stałej obsady: Alex Borstein, Michael Zegen, Marin Hinkle, Tony Shalhoub, Kevin Pollak i Caroline Aaron. Stephanie Hsu, która pojawiła się gościnnie w 3. sezonie jako Mei Lin, dziewczyna Joela, również powróci. Podobnie jak Luke Kirby, serialowy Lenny Bruce.

Amy Sherman-Palladino w październiku wypowiadała się na temat wyzwań, które czekają "Wspaniałą panią Maisel" w czasie pandemii, sugerując, że przedwczesny koniec serialu nie jest wcale wykluczony.

– Kręcenie serialu w tym roku będzie większym wyzwaniem. Myślę, że ten rok powie nam wiele [o przyszłości serialu]. "Maisel" została stworzona jako pewnego rodzaju widowisko. Ma duży rozmach i dzieje się na zewnątrz. Potrzebuje przestrzeni i energii. To nie jest serial, który istnieje w małej kieszonce – mówiła.

Jej mąż i zarazem współtwórca serialu Daniel Palladino przyznał z kolei (via TVLine), że 4. sezon "Wspaniałej pani Maisel" z konieczności będzie nieco skromniejszy.

– Będzie znacznie więcej efektów specjalnych, bo są limity tego, co możemy zrobić. W zeszłym sezonie, w premierze mieliśmy 850 statystów w hangarze lotniczym. Nie możemy tego zrobić – powiedział.

Jak wyglądają realia kręcenia "Wspaniałej pani Maisel" w tym roku, pokazała Rachel Brosnahan na swoim Instagramie (zdjęcie niżej, z kolei zdjęcie wyżej pochodzi z jesieni, kiedy trwały przymiarki kostiumów). Konieczność przestrzegania obostrzeń oznacza nie tylko pracę w trudniejszych warunkach, ale też znaczące spowolnienie produkcji. Dlatego w tym momencie nie ma pewności, czy "Wspaniała pani Maisel" wróci na nasze ekrany z 4. sezonem w tym roku, czy dopiero w następnym.

Wspaniała pani Maisel jest dostępna na Prime Video

REKLAMA