Zdjęcia do "Lucyfera" wciąż trwają, a Tom Ellis pochwalił się, jak ćwiczy. Zobaczcie foto z jego domowej siłowni

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Nie tylko Henry Cavill ma zwyczaj chwalić się zdjęciami z treningów. Tom Ellis z "Lucyfera" zrobił dokładnie to samo, prezentując fotkę prosto z domowej siłowni.

"Lucyfer" jest już w całości napisany, ale jeszcze nie jest nakręcony. Zdjęcia do 6. sezonu trwają, podobnie jak postprodukcja odcinków z drugiej części 5. sezonu. A co się dzieje za kulisami serialu?

Lucyfer – Tom Ellis pochwalił się, jak ćwiczy

Tom Ellis, odtwórca roli tytułowego diabła, pochwalił się na Instagramie (via Digital Spy), że kiedy akurat nie jest w pracy, spędza czas ze swoim osobistym trenerem. Miejsce, gdzie powstało to zdjęcie, nie zostało oznaczone, ale wszystko wskazuje na to, iż jest to po prostu domowa siłownia aktora, przygotowującego się już do kolejnych wyzwań zawodowych.

Tom Ellis Lucyfer

W jednym z wywiadów przeprowadzonych jesienią zeszłego roku Tom Ellis zaznaczył, że 6. sezon to jego pożegnanie z "Lucyferem". Więcej już czarującego diabła nie zagra, nawet gdyby Netflix chciał jednak przedłużyć serial.

– Sześć sezonów serialu to prawdziwe osiągnięcie. To była wielka podróż emocjonalna i nie sądzę, żebym chciał to dłużej robić. Wiem, że nie chcę tego już robić. Głównie dlatego, że chcę wiedzieć, że kończymy i dlatego, że tak świetnie się bawiłem. Myślę, że to kwestia tego, że mamy odpowiednie zakończenie serialu – powiedział.

W rozmowie ze Square Mile dodał z kolei, że teraz chciałby zaskoczyć fanów i zrobić coś zupełnie innego.

– Znajdę się za chwilę na podobnym terytorium, gdzie ludzie będą oczekiwać ode mnie jednej rzeczy. I chciałbym ich zaskoczyć i zrobić coś zupełnie innego. Zawsze tak myślałem – zapewnił.

Podczas gdy Tom Ellis pożegna Lucyfera już w najbliższych miesiącach, fanów czeka trochę dłuższa przygoda z serialem. Sezon 5B będzie miał premierę w tym roku (na razie nie ma konkretnej daty, ale prawdopodobnie poczekamy do późnej wiosny albo lata), z kolei sezon 6 i zarazem finał całego serialu obejrzymy w 2022 roku.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA