Takie pogrzeby tylko w "The Crown". Zobaczcie, jak obsada tańczy do piosenki Lizzo w czarnych kostiumach

"The Crown" (Fot. Netflix)

Co robi obsada "The Crown" pomiędzy ujęciami? Gillian Anderson często wrzuca zabawne fotki i filmiki z planu, ale nic nie przebije tańca do "Good as Hell" Lizzo po nakręceniu sceny pogrzebu.

Gillian Anderson, która dołączyła do obsady "The Crown" w 4. sezonie jako premier Margaret Thatcher, już nas przyzwyczaiła do zabawnych fotek i filmików zza kulis. Ale na to raczej nie byliśmy przygotowani.

Obsada The Crown tańczy do piosenki Lizzo

W programie "Late Night with Seth Meyers" zaprezentowany został klip, w którym obsada serialu – w tym Gillian Anderson, Olivia Colman (serialowa królowa Elżbieta) i Tobias Menzies (książę Filip) – tańczy do piosenki "Good as Hell" Lizzo. Wszyscy mają na sobie dostojne, czarne kostiumy, w których kręcili scenę pogrzebu.

W rozmowie z Sethem Meyersem (via Independent) Anderson wyjaśniła, jak filmik w ogóle powstał.

– Olivia [Colman] najwyraźniej bierze regularnie udział w lekcjach tańca w okolicy, gdzie mieszka. Ostatnio kiedy tańczyła, tańczyli do tej piosenki Lizzo i ona zapytała, czy nie moglibyśmy też tego zrobić, a ona by to nagrała. Potem miała się tym podzielić tylko ze swoimi przyjaciółmi, innymi tancerzami. Tak więc to nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego – powiedziała.

A jednak wideo nie tylko ujrzało światło dzienne, ale i zdobywa rzesze fanów, zachwyconych dystansem, jaki ma do siebie ekipa "The Crown".

The Crown jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA