Niesamowity wybuch radości Kaley Cuoco. Zobaczcie jej reakcję na wieść o nominacjach do Złotych Globów

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

Kaley Cuoco doczekała się nominacji do Złotego Globu za główną rolę w "Stewardesie", nominowany został też sam serial. Jej reakcję na te nowiny uwiecznił jej mąż, Karl Cook.

Dzięki roli Penny z "Teorii wielkiego podrywu" Kaley Cuoco jest jedną z bardziej rozpoznawalnych aktorek w serialowym świecie, jednak do tej pory nie doczekała się nominacji do Złotych Globów czy Emmy. Z głównej obsady nominacje dostawali Jim Parsons, Johnny Galecki i Mayim Bialik, nagrody odbierał tylko ten pierwszy.

Teraz do grona nominowanych dołącza Kaley za rolę w "Stewardesie". Produkcja HBO Max otrzymała nominację dla najlepszego serialu komediowego, a odtwórczyni tytułowej roli dodatkowo została wyróżniona w kategorii aktorskiej.

Złote Globy 2021 – Kaley Cuoco nominowana

Jak aktorka zareagowała na te wieści? Emocjonalnie to mało powiedziane, zresztą zobaczcie sami, ponieważ moment ten nagrał jej mąż, Karl Cook.

– Nigdy nie zapomnę tego momentu, nie mogę przestać płakać. Jestem taka dumna z całej mojej ekipy "Stewardesy"! Yes, Norman! – napisała pod nagraniem na Instagramie (Yes, Norman to nazwa firmy produkcyjnej Kaley Cuoco, nazwanej tak na cześć jej nieżyjącego już psa, który towarzyszył jej przez lata).

"Stewardesa" to jeden z popularniejszych seriali zeszłego roku, który na pewno wróci z 2. sezonem. Nie zobaczymy go jednak wcześniej niż jesienią tego roku.

Gala rozdania Złotych Globów 2021 odbędzie się w niedzielę 28 lutego. Pełna lista nominowanych seriali jest tutaj, a nasz komentarz tutaj.

Stewardesa jest dostępna w serwisie HBO GO

REKLAMA