Fani wywęszyli nowy romans w "Riverdale". Czy Archie i Tabitha, wnuczka Popa Tate'a, będą parą w 5. sezonie?

"Riverdale" (Fot. CW)

Przeskok czasowy co prawda nie sprawił, że w "Riverdale" zmienił się rok, ale poza tym zmieniło się wszystko. Czy teraz, kiedy Veronica jest mężatką, Archie będzie miał nową dziewczynę?

"Riverdale" przeskoczyło w czasie o siedem lat do przodu (choć jakimś cudem w serialu był i wciąż jest rok 2021), pozwalając swoim bohaterom dorosnąć i zbudować podstawy nowego życia. Archie Andrews (KJ Apa), Betty Cooper (Lili Reinhart), Veronica Lodge (Camila Mendes) i Jughead Jones (Cole Sprouse) mają już po dwadzieścia kilka lat, a zmiany w ich życiu sugerują, że dawne romanse i konfiguracje nie powrócą, a przynajmniej nie tak od razu.

Riverdale: Czy Archie i Tabitha będą razem?

Nasze ulubione pary rozpadły się pod koniec szkoły, po tym jak Archie, będąc w związku z Veronicą, pocałował Betty. Po maturze wszyscy rozjechali się po świecie: Archie wstąpił do wojska, Betty została agentką FBI, Jughead pisarzem, a Veronica ma męża, Chadwicka (Chris Mason), który wydaje się być kopią jej ojca.

Jak zauważa Daily Express, w Riverdale pojawił się też ktoś nowy, kto może znacząco namieszać w relacjach głównych bohaterów. Chodzi o Tabithę Tate (Erinn Westbrook, znana m.in. z "Glee" i "Rezydentów"), wnuczkę Popa, która teraz pracuje w Pop's Chocklit Shoppe i na którą rudzielec trafił od razu po powrocie.

Riverdale Archie Tabitha

Tabitha nie znała wcześniej Archiego, ale od razu zwróciła na niego uwagę i zasugerowała, że jeśli od szejka czekoladowego woli coś mocniejszego, powinien iść na dół, do baru Whyte Wyrm, który należy do Southside Serpents. Być może za wcześnie na spekulacje, czy Archie i nowa bohaterka będą razem, ale młody żołnierz niewątpliwie dziewczynie się spodobał i był w ich rozmowie element flirtu.

Warto też zauważyć, że wnuczka Popa Tate'a (Alvin Saunders), który już przechodzi na emeryturę, zostanie w serialu na stałe. Dziewczyna nie tylko przejmuje knajpkę dziadka, ale też – jak wiemy z pierwszego opisu jej postaci – ma ambicje, żeby stworzyć franczyzę. Archie z kolei chce przywrócić Riverdale do dawnej świetności. Okazji, żeby ta para mogła się spotkać, niewątpliwie nie zabraknie.

Nowe odcinki Riverdale w czwartki na Netfliksie

REKLAMA