Tych seriali nie oglądajcie przy rodzicach. "Normalni ludzie", "Bridgertonowie" i inne zawstydzające produkcje

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Fani wybrali seriale, które są najbardziej zawstydzające, kiedy próbujemy je oglądać z rodzicami. "Gra o tron" została przebita przez cztery inne produkcje, z czego trzy to seriale brytyjskie.

Nieważne, ile mamy lat i jak bardzo jesteśmy dorośli, sceny seksu czy choćby same rozmowy o seksie na ekranie potrafią wprawiać w duże zakłopotanie, kiedy próbujemy je oglądać w towarzystwie rodziców. A liczba seriali, które takie sceny zawierają, z roku na rok tylko rośnie (dla porównania: nasz ranking seriali, których lepiej nie oglądać z rodzicami sprzed roku).

Seriale, których lepiej nie oglądać z rodzicami

Ponad 3 tysiące fanów wybrało najnowsze takie zestawienie na brytyjskiej stronie OnBuy (via You Magazine). Zwycięzcą okazali się "Normalni ludzie", co o tyle nie zaskakuje, że to serial wypakowany scenami seksu i bardzo popularny na Wyspach. Historia Marianne (Daisy Edgar-Jones) i Connella (Paul Mescal), dwójki Irlandczyków, którzy schodzą się i rozstają wiele razy na przestrzeni kilku lat, nie nadaje się do oglądania z rodzicami (choć to świetny serial) według 83% głosujących.

seriale najwięcej seksu

"Bridgertonowie", czyli odważny serial kostiumowy Shondalandu, zawierający mnóstwo gorących scen erotycznych pomiędzy Daphne (Phoebe Dynevor), córą tytułowego rodu, i jej księciem (Regé-Jean Page), wskazało nieco mniej widzów, tj. 81% głosujących w ankiecie.

Kolejne miejsca zajmują "Orange is the New Black", "Sex Education", "Gra o tron" i "Big Mouth". W zestawieniu jest też m.in. "Pose", "Euforia", "Outlander" i brytyjskie seriale, jak "The Inbetweeners", "Skins", "The End of the F***ing World" czy również niezwykle ostatnio popularny w Wielkiej Brytanii "Bo to grzech" o grupce gejów z Londynu w środku epidemii AIDS. Jest również "Fleabag" czy niezawierające ostrych scen seksu "Ty". Wyraźnie zapomniane zostały starsze seriale HBO, jak "Dziewczyny" czy "Czysta krew", ale na listę załapał się "Seks w wielkim mieście".

Oto całe zestawienie seriali, których Brytyjczycy wolą nie oglądać z rodzicami:

1. Normalni ludzie (83%)
2. Bridgertonowie (81%)
3. Orange is the New Black (78%)
4. Sex Education (75%)
5. Gra o tron (73%)
6. Big Mouth (72%)
7. The Inbetweeners (70%)
8. Pose (69%)
9. Bo to grzech (67%)
10. Skins (67%)
11. Euforia: 66%
12. Secret Diary of a Call Girl (64%)
13. Ty (62%)
14. American Horror Story: 61%
15. Fleabag (60%)
16. Girlfriends (58%)
17. Insatiable (56%)
18. Outlander (53%)
19. Seks w wielkim mieście (51%)
20. The End of the F***ing World (50%)

REKLAMA