Powrót "Seksu w wielkim mieście" bez Mr. Biga? Nieoficjalnie: Chris Noth nie pojawi się w nowym sezonie

"Seks w wielkim mieście" (Fot. HBO)

Carrie Bradshaw znów bez Mr. Biga? Z najnowszych doniesień wynika, że Chris Noth nie zagra w nowym "Seksie w wielkim mieście", do którego zdjęcia ruszają tej wiosny.

"Seks w wielkim mieście" powróci na nasze ekrany w nowej odsłonie, w której życie Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) nie będzie już wyglądać tak jak wcześniej. Grono jej przyjaciółek pomniejszy się o Samanthę Jones (Kim Cattrall), a najnowsze plotki mówią, że nie wróci też jej wielka miłość, Mr. Big (Chris Noth).

Seks w wielkim mieście powróci bez Mr. Biga?

Jak donosi plotkarskie Page Six, mężczyzna życia Carrie nie pojawi się w "And Just Like That…", 10-odcinkowym serialu limitowanym zamówionym przez HBO Max. Za to David Eigenberg, czyli serialowy Steve Brady, mąż Mirandy Hobbes (Cynthia Nixon), o którym wcześniej krążyły plotki, że może nie zagrać w nowej serii, już negocjuje kontrakt. HBO na razie nie potwierdza żadnej z tych informacji.

W przypadku Biga to nie pierwsze doniesienia, że już go nie będzie w życiu Carrie. Kilka lat temu wyciekła informacja, że twórcy "Seksu w wielkim mieście" chcieli go uśmiercić na początku trzeciego filmu. Miał dostać zawału serca pod prysznicem, a reszta filmu skupiałaby się na niemogącej pogodzić się ze stratą ukochanego Carrie.

Seks w wielkim mieście mr. big powrót

Zdjęcia do nowej serii mają wystartować późną wiosną w Nowym Jorku, a obecnie trwają prace nad scenariuszem. Zgodnie z enigmatycznym oficjalnym opisem, w "And Just Like That…" Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis powrócą jako Carrie, Miranda i Charlotte, których życie i przyjaźń są nawet bardziej skomplikowane po 50-tce niż po 30-tce.

Jak zdradziła Sarah Jessica Parker, serial pokaże trójkę kobiet w zmieniającym się świecie. Scenarzyści nie pominą pandemii COVID-19, pokażą też wpływ nowych technologii czy ruchów #MeToo i TimesUp na rzeczywistość Carrie i jej książki.

Seks w wielkim mieście jest dostępny na HBO GO

REKLAMA