Nowy "Seks w wielkim mieście" jednak z Mr. Bigiem? Chris Noth sugeruje, żeby nie wierzyć brukowcom

"Seks w wielkim mieście" (Fot. cortesy of Warner Bros.)

Powrót "Seksu w wielkim mieście" to pożywka dla plotkarskiej prasy. Wiemy na pewno, że w serialu nie pojawi się już Kim Cattrall, a co z Chrisen Nothem, serialowym Mr. Bigiem?

Mr. Big nie wróci w nowym "Seksie w wielkim mieście" – gruchnęło ostatnio w plotkarskim "Page Six", a inne media natychmiast to podchwyciły. I zaczęły się spekulacje, dlaczego Chris Noth zrezygnował z serialu, co takiego stanie się z jego postacią i jak będzie sobie radzić Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), która zostanie nie tylko bez jednej z przyjaciółek, ale też bez miłości swojego życia.

Nowy Seks w wielkim mieście jednak z Mr. Bigiem?

Spekulacje prawdopodobnie przedwczesne, bo sam Noth zasugerował w ten weekend na Instagramie (via Showbiz CheatSheet), że niewiele jest w tych doniesieniach prawdy. "Wszystko się zmienia – w tym ogłoszenia w szmatławcach" – napisał aktor w odpowiedzi na pytanie fana, czemu nie wróci do serialu. "Jeśli Page Six tak mówi... to musi być prawda" – dodał sarkastycznie.

Wcześniej już "Page Six" donosiło, że w nowym "Seksie w wielkim mieście" zabraknie Davida Eigenberga, czyli serialowego Steve'a Brady'ego, męża Mirandy (Cynthia Nixon). Potem tę plotkę zastąpiła inna: Eigenberg negocjuje kontrakt.

seks w wielkim mieście mr. big

I prawdopodobnie właśnie stąd bierze się całe zamieszanie: w tym momencie dopiero trwa pisanie scenariuszy do "And Just Like That…", 10-odcinkowego serialu limitowanego HBO Max, będącego kontynuacją "Seksu w wielkim mieście". Aktorzy nie mają jeszcze kontraktów. Niczego nie wiemy na pewno, poza tym że Kim Cattrall nie wróci jako Samantha, za to wrócą Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis jako Carrie, Miranda i Charlotte, wszystkie w wersji po 50-tce.

Wiemy też na pewno, że oprócz kolejnego rozdziału w ich życiu i skomplikowanej przyjaźni zobaczymy w serialu to, jak sobie radzą w zmieniającym się świecie. Scenarzyści nie pominą pandemii COVID-19, pokażą też wpływ nowych technologii czy ruchów #MeToo i TimesUp na rzeczywistość Carrie i jej książki.

Wejście na plan nowego "Seksu w wielkim mieście" planowane jest późną wiosną, data premiery na razie pozostaje nieznana.

Seks w wielkim mieście jest dostępny na HBO GO

REKLAMA