Gorący klip z jutrzejszego "Riverdale": Veronica i jej mąż śpiewają razem "Shallow"

"Riverdale" (Fot. CW)

W "Riverdale" zmieniło się wiele, ale zamiłowanie do występów muzycznych pozostało. Zobaczcie, jak Camila Mendes i Chris Mason wykonują razem "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera.

Przeskok czasowy w "Riverdale" stał się faktem. Nawet jeśli w serialu był i wciąż jest rok 2021, zmieniło się wszystko. Archie (KJ Apa) i jego przyjaciele są już dorośli, a jego była dziewczyna Veronica Lodge (Camila Mendes) wyszła za mąż za bankiera.

Riverdale sezon 5: Veronica i Chad śpiewają Shallow

Jeśli Chad (Chris Mason) nie zrobił na was na dzień dobry najlepszego wrażenia, być może zmieni się to po jutrzejszym odcinku "Riverdale", w którym Veronica powróci na scenę swojego dawnego baru (teraz to Whyte Wyrm prowadzone przez Toni), by wykonać "Shallow" Lady Gagi z filmu "Narodziny gwiazdy". A ponieważ to duet, razem z nią za mikrofon chwyci jej mąż aka nasz nowy Bradley Cooper.

Sądząc po reakcjach publiczności, Veronica i Chad wyglądają na szczęśliwą parę, ale my już wiemy, że tak nie jest. Przeciwnie, ich relację przedstawiano do tej pory jako toksyczną. Oto co mówił na ten temat showrunner serialu, Roberto Aguirre-Sacasa.

– Pomyśleliśmy, że najgorszą rzeczą, jaką możemy zrobić Veronice, jest uwięzienie jej w związku, który będzie jak małżeństwo jej mamy i ojca... a jednak, biorąc pod uwagę dziwne problemy Veroniki z tatusiem, wydawało nam się to właściwe. [Chad jest] zdecydowanie antagonistą w tym sezonie i będzie solą w oku Veroniki, Archiego i wielu innych postaci – powiedział.

Jutrzejszy odcinek "Riverdale" nosi tytuł "Back to School". Zobaczymy w nim, jak Archie, Betty, Veronica i Jughead przygotowują się do pracy jako nowi nauczyciele liceum w Riverdale. Archie i Toni zwracają się po pomoc do Cheryl, by przywrócić drużynę futbolową i cheerleaderską. Tymczasem Betty, Kevin i Alice podążają za tropem, kiedy orientują się, że Polly może mieć kłopoty.

Nowy odcinek Riverdale w czwartek na Netfliksie

REKLAMA