Jak Maze będzie wyglądać w 6. sezonie "Lucyfera"? Aktorka pokazała kostiumy z finałowych odcinków

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Nie da się ukryć, że Mazikeen to najciekawiej ubrana postać w całym "Lucyferze". Grająca tę rolę Lesley-Ann Brandt pokazała kostiumy z końcówki serialu.

O ile nie mamy do czynienia ze specjalnym musicalowym odcinkiem, "Lucyfer" jest serialem raczej spokojnym pod względem kostiumów bohaterów. Chyba że na Ziemi pojawiają się goście z nieba lub piekła albo mówimy o Mazikeen (Lesley-Ann Brandt). I to jej garderobie przyjrzymy się dzisiaj.

Lucyer sezon 6: Tak będzie wyglądać Maze

Aktorka wrzuciła serię zdjęć z ostatnich przymiarek kostiumów do finałowego sezonu "Lucyfera". Nie zabraknie ćwieków, kozaków z wysoką cholewką, kostiumu z siateczki i czarnej (może nawet eleganckiej) sukienki. Jest też dosyć emocjonalne wyznanie Lesley-Ann Brandt, żegnającej się z osobami, które razem z nią pracowały nad diabelskim obliczem Maze.

– Dzisiejszy dzień spadł na nas jak grom z jasnego nieba. Moje ostatnie przymiarki kostiumów Mazikeen... w ogóle. Powiedzieć, że to było emocjonalne, to nic nie powiedzieć. Te dwie kobiety pomogły mi w stworzeniu tej postaci, opowiadając jej historię poprzez jej ubrania – napisała, dodając do tego podziękowania dla kostiumografek "Lucyfera".

Jednak zanim ujrzymy Maze w skórzanym kombinezonie, w sezonie 5B pojawi się jej demoniczne oblicze. A jeśli pytacie, kiedy je zobaczymy, niestety na razie nie znamy odpowiedzi. Netflix wciąż nie ogłosił daty premiery nowych odcinków.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA