Jakie są plany na 2. sezon "Ginny & Georgii"? Czy będzie więcej przeszłości Georgii? I co z zamówieniem?

"Ginny & Georgia" (Fot. Netflix)

"Ginny & Georgia" na razie czeka na zamówienie dla 2. sezonu, ale twórczynie dobrze wiedzą, co jeszcze chcą pokazać. Czego możemy spodziewać się po kolejnych odcinkach? Uwaga, spoilery z finału!

"Ginny & Georgia" błyskawicznie podbija Netfliksa, budząc przy tym kontrowersje (vide: niesmaczny żart o Taylor Swift). Historia Georgii Miller (Brianne Howey) i jej córki Ginny (Antonia Gentry) jest zaplanowana na więcej niż jeden sezon, co widać już choćby po finałowym cliffhangerze (dalej spoilery). Czy będzie kontynuacja?

Ginny & Georgia sezon 2: Co się dalej wydarzy?

1. sezon serialu dał nam wyobrażenie tego, kim jest Georgia i jak wyglądała jej skomplikowana droga życiowa (oraz dlaczego nie wszyscy mężczyźni dawali radę przeżyć bliższe spotkanie z nią). W finale zasugerowano, że przed nami więcej przeszłości Georgii i że Ginny, która uciekła na koniec z domu, zabierając ze sobą młodszego brata Austina (Diesel La Torraca), może powtórzyć historię matki.

Ginny & Georgia sezon 2

Na pytanie, czy rzeczywiście tak się stanie, odpowiadają producentki serialu, Sarah Lampert i Debra J. Fisher, w rozmowie z EW.

– "Tak" na wszystkie pytania. Chcemy jeszcze długo opowiadać o Ginny i Georgii – mówi Debra J. Fisher.

A Sarah Lampert zdradza, dlaczego 1. sezon skończył się w tak dramatyczny sposób.

– Nie możemy tak naprawdę rozmawiać o 2. sezonie, ale mogę powiedzieć, że zawsze chcieliśmy, aby 1. sezon zakończył tak, by Ginny chroniła swoją mamę, ale robiąc to, miała krew na rękach – wyjaśnia twórczyni.

O tym, czy będzie 2. sezon "Ginny & Georgii", zadecyduje Netflix na podstawie oglądalności serialu z pierwszych 28 dni. Konkurencja w tym momencie jest mocna – pod koniec stycznia okazało się, że "Bridgertonów" oglądano w 82 mln gospodarstw domowych, co podwyższa poprzeczkę dla nowych produkcji Netfliksa.

Ginny & Georgia jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA