Rozpoczynają się zdjęcia do 6. sezonu "Better Call Saul". Twórca podzielił się z fanami pierwszą fotką z planu

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Współtwórca "Better Call Saul", Peter Gould, wrzucił zdjęcie z pierwszego dnia produkcji 6. sezonu. To klaps z Gene'em, który zdradza nazwisko reżysera premiery.

Zdjęcia do 6. sezonu "Better Call Saul" oficjalnie rozpoczęte. Peter Gould właśnie to potwierdził, pokazując fanom pierwszą fotkę z planu. Jak większość seriali, "Better Call Saul" złapało opóźnienie z powodu pandemii. Prace na planie początkowo miały ruszyć we wrześniu 2020 roku, ostatecznie skończyło się na 10 marca 2021.

Better Call Saul sezon 6: Pierwsze zdjęcie z planu

Zdjęcie, które showrunner wrzucił do mediów społecznościowych, nie jest specjalnie spoilerowe. Widzimy na nim klaps z Bobem Odenkirkiem jako Gene'em oraz nazwisko reżysera premiery finałowego sezonu "Better Call Saul". Jest nim Michael Morris, który do tej pory wyreżyserował trzy odcinki serialu.

Co wydarzy się w pierwszym odcinku "Better Call Saul" po bardzo długiej przerwie? Na pewno możemy spodziewać się scen z Gene'em, które nie tylko tradycyjnie pojawiają się w otwarciach sezonów, ale które też mają stać się teraz naprawdę mocne. "Zobaczycie mnóstwo szaleństwa, kiedy grunt zacznie mu się palić pod nogami" – obiecał Bob Odenkirk, mówiąc właśnie o sekwencjach w Omaha.

– Chciałbym myśleć, że on nauczył się czegoś o tym, jak radzić sobie ze sobą, swoimi inspiracjami i motywacjami, podczas tych wszystkich przygód, włączając w to "Breaking Bad". Zobaczymy, jak zachowa się Gene, jako bardziej doświadczona osoba, która straciła wszystko – przynajmniej raz. Ciekaw jestem, co zrobi Gene, żeby chronić siebie albo się odegrać – mówił Odenkirk w lutym w Deadline.

Jedno wiemy na pewno: twórcy "Better Call Saul" nie muszą się spieszyć, pracując w pandemicznych warunkach. Telewizja AMC już ogłosiła, że premiery 6. sezonu możemy spodziewać się dopiero w pierwszym kwartale 2022 roku.

Better Call Saul jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA