Kolejne pożegnanie na planie "Lucyfera". Zobaczcie, jak DB Woodside dziękuje Tomowi Ellisowi za wspólną pracę

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Od tej decyzji nie będzie już odwrotu: 6. sezon "Lucyfera" to koniec serialu. Na planie trwają ostatnie nagrania, a ekipa nie szczędzi sobie emocjonalnych słów pożegnania.

Z finałowymi sezonami "Lucyfera" mieliśmy do czynienia już kilka razy – tym razem jednak klamka zapadła i nie podniosą jej nawet zmasowane prośby fanów. To już ostatnie dni na planie zdjęciowym serialu, a ekipa zaczęła się emocjonalnie żegnać.

Lucyfer sezon 6: DB Woodside żegna Toma Ellisa

DB Woodside i Tom Ellis pracowali razem przy Lucku od premierowej części serialu, czyli od 2016 roku. Wydaje się, że faktycznie zżyli się z sobą jak bracia. Wyraz tej zażyłości pojawił się ostatnio na Twitterze pierwszego z aktorów.

– Moja ostatnia scena z moim bratem Tomem Ellisem... i nie mogę przestać płakać. Dziękuję za wszystko, bracie. Masz boski talent i jesteś prawdziwym dżentelmenem. Kocham cię, brachu – napisał serialowy Amenadiel.

Drugi nie pozostawił go bez odpowiedzi.

– Kocham cię, bracie. To było niesamowicie ciężkie do przejścia, ale cieszyłem się z każdej minuty, tak jak z tych wszystkich scen, które nagraliśmy na przestrzeni lat. Dziękuję za bycie taką siłą i takim przyjacielem, jesteś prawdziwym darem – napisał Ellis.

Ostatnio zdjęciem zrobionym po ostatniej wspólnej scenie Maze i Lucka podzieliła się także Lesley-Ann Brandt.

Jeśli z niecierpliwością czekacie na nowe odcinki "Lucyfera", sezon 5B pojawi się na platformie prawdopodobnie w okolicach lata 2021 roku, z kolei finałowa część przewidywana jest na 2022 rok.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA