Ostatnia wspólna scena Maze i Lucyfera. Pożegnalny wpis Lesley-Ann Brandt zdradza spoiler z 6. sezonu

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Lesley-Ann Brandt, czyli serialowa Maze z "Lucyfera", podzieliła się z fanami kolejną pamiątką z planu finałowej serii. Zobaczcie ją i Toma Ellisa tuż po nakręceniu ostatniej wspólnej sceny.

"Lucyfer" zbliża się do końca, nie mogłoby to być bardziej jasne po ostatnich wpisach ekipy w serwisach społecznościowych. W zeszłym tygodniu widzieliśmy przymiarkę ostatnich kostiumów Maze i emocje z czytania przedostatniego odcinka. Teraz Lesley-Ann Brandt ma dla fanów kolejną słodko-gorzką niespodziankę.

Lucyfer sezon 6 – ostatnia scena Maze i Lucyfera

Serialowa Maze wrzuciła na Instagram zdjęcie z Tomem Ellisem, odtwórcą roli tytułowego bohatera.

– To. Po naszej ostatniej scenie Maze i Lucyfera w całym serialu. Jest surowa i prosto z serca – napisała aktorka, dorzucając podziękowania.

Nad listą osób, którym dziękowała Lesley-Ann Brandt, warto chwilę się pochylić, bo przypadkiem zdradza ważną informację. Jest na niej oczywiście Tom Ellis, jest scenarzysta Chris Rafferty, ale jest też Kevin Alejandro, czyli serialowy Dan Espinoza, tym razem jednak raczej nie w roli aktora, tylko reżysera.

Jak zdradził już wcześniej Rafferty, Alejandro miał reżyserować przedostatni odcinek "Lucyfera" zatytułowany "Goodbye, Lucifer". Wszystko wskazuje na to, że to właśnie w nim, a nie w finale, Maze pożegna czarującego diabła. I z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy założyć, że to ona wypowie słowa z tytułu odcinka.

Lucyfer sezon 5B – kiedy premiera?

Podczas gdy ekipa "Lucyfera" kręci już ostatnie odcinki, my wciąż czekamy na wiadomości o premierze sezonu 5B. W styczniu twórcy pisali, że wciąż trwa postprodukcja, a pandemia nie ułatwia pracy. Ale nawet jeśli już wszystko zostanie zmontowane, dodane zostaną efekty specjalne itp., to nie oznacza, że serial od razu wyląduje na Netfliksie. Ponieważ Netflix wypuszcza seriale całymi sezonami (w tym przypadku to 8 odcinków), są one tworzone z dość dużym wyprzedzeniem.

Po tym jak kończy się praca ekipy produkcyjnej, przygotowywana jest strategia marketingowa, a także napisy w różnych językach, często też dubbing albo lektor. Dlatego na powrót "Lucyfera" poczekamy jeszcze przynajmniej kilka miesięcy, prawdopodobnie do lata 2021 roku, a 6. sezon obejrzymy dopiero w 2022 roku.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA