Maze z "Lucyfera" obiecuje więcej szczegółów na temat znajomości demonicy i diabła w 6. sezonie serialu

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Lesley-Ann Brandt mówi o tym, czego o znajomości Maze i Lucka z "Lucyfera" jeszcze nie wiemy, a dowiemy się z finałowego sezonu serialu. Czy poznamy ich wspólną przeszłość?

Grana przez Lesley-Ann Brandt Maze jest w "Lucyferze" od pierwszego odcinka serialu. Jednak mimo niewątpliwej zażyłości demonicy z diabłem wynikającej z ich długoletniej znajomości, nigdy nie poznaliśmy ich prawdziwej historii. Czy zmieni to 6. sezon?

Luycfer sezon 6: Poznamy historię Maze i Lucka

Sezon 5B, a zwłaszcza jego musicalowy odcinek, ukazały widzom nieco szczegółów odnośnie relacji na linii Maze - Lucyfer (Tom Ellis). Jednak ciągle nie wiemy, jak ten osobliwy duet uciekł z piekła.

– Mam wrażenie, że tych dwoje przedstawiono po prostu jako najlepszych przyjaciół. Przybyli z piekła, ale nigdy tak naprawdę nie widzieliśmy tej podróży. Wiecie, nigdy nie dowiedzieliśmy się, jak oni doszli do tego punktu – mówi aktorka.

W komiksach Vertigo, na podstawie których powstał serial, relacja Maze i Lucka była czysto przyjacielska, choć zdecydowanie zaliczała się do tych "z korzyściami", co było również wspomniane w serialu. Lesley-Ann Brandt mówi o "głębokiej miłości, zrozumieniu i szacunku" między tą dwójką.

– To przyjaciele, którzy zawsze mogą na siebie liczyć. To przyjaciele, którzy walczą, ale się godzą. W chwilach, w których naprawdę się potrzebują, zawsze sobie pomagają. I to zobaczycie w 6. sezonie – dodaje.

Tymczasem zdjęcia na planie finałowych odcinków serialu dobiegają końca, a z różnych stron internetu napływają emocjonalne pożegnania.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA