Jakie jest najgłębsze pragnienie Lucyfera? Tom Ellis mówi, czego uroczy diabeł chce najbardziej na świecie

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Tom Ellis ma teraz bardzo prozaiczne "najgłębsze pragnienie": zaszczepić się przeciwko COVID-19. A co z jego bohaterem, Lucyferem? Czego może pragnąć diabeł w naszym świecie?

Podczas Q&A na StageIt (via CBR) odtwórca tytułowej roli w "Lucyferze" odpowiadał na najróżniejsze pytania. W tym jedno, które jego bohater często zadaje innym ludziom w serialu: "jakie jest twoje najgłębsze pragnienie?".

Tom Ellis o tym, czego najbardziej pragnie Lucyfer

Tom Ellis powiedział, że jego numer 1 na liście pragnień brzmi w tym momencie: "zaszczepić się przeciwko COVID-19". A co z serialowym Lucyferem? Zdaniem Ellisa diabeł ma jedno pragnienie: upić się. Ale tak rzeczywiście się upić.

– Zawsze graliśmy tym, że on nie może tak do końca się upić. Ponieważ on ma ten swego rodzaju niebiański rodzaj trzeźwości, który powstrzymuje go, nawet kiedy on naprawdę się stara. Więc proszę, to by było na jego liście do zrobienia – któregoś dnia wreszcie porządnie się upić – stwierdził aktor.

lucyfer sezon 5b

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Na pewno Lucyfer znów będzie próbował upić się w sezonie 5B, bo czeka go emocjonalna jazda bez trzymanki z tatą w roli głównej. Bóg (Dennis Haysbert) zszedł na ziemię, a to, co nas czeka dalej, to nieźle poplątana historia rodzinna z niebem i piekłem w tle.

– To historia rodzinna. Tato wrócił do domu i nie jest zadowolony z tego, co robią jego dzieci. To jedna z rzeczy, którymi zajmiemy się w sezonie 5B – rodzinnymi relacjami i ich emocjonalnymi aspektami. Wiele z tego, co działo się do tej pory, polegało na tym, że wszyscy interpretowali to, czego chciał ojciec. Wszyscy próbowali odgadnąć, o co chodzi. Wszyscy starali się sprostać oczekiwaniom. Niezależnie od tego, czy rzeczywiście są to oczekiwania ojca, ponieważ działa on w nieco tajemniczy sposób – powiedział współtwórca serialu Joe Henderson.

Według Hendersona sezon 5B będzie najbardziej emocjonalną częścią "Lucyfera" do tej pory. A kiedy go zobaczymy? Prawdopodobna data premiery to lato 2021 roku, na razie jednak ani Netflix, ani nikt z ekipy tego nie potwierdza.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA