Emocje za kulisami "Lucyfera" sięgają zenitu. Zobaczcie zdjęcie z przygotowań do ostatniej sceny w klubie Lux

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Showrunnerka Ildy Modrovich podzieliła się z fanami zdjęciem zrobionym na chwilę przed kręceniem zakończenia 6. sezonu "Lucyfera". Jak pisze, dosłownie się popłakała podczas próby.

Choć pożegnanie się z serialową ekipą, z którą spędziło się na planie kilka lat nigdy nie jest łatwe, rozstanie aktorów i twórców "Lucyfera" jest wyjątkowo emocjonalne. Wszystko za sprawą pełnych zwrotów akcji losów serialu, który już kilka razy był blisko zakończenia, ale ciągle działo się coś, co sprawiało, że go przedłużano. Tym razem klamka zapadła, a tak wyglądają przygotowania do finału.

Lucyfer: Zdjęcie z planu finału serialu

Ildy Modrovich, showrunnerka "Lucyfera", podzieliła się z internautami zdjęciem Toma Ellisa (Lucyfer) i Lauren German (Chloe). Fotka została zrobiona w trakcie przygotowań do ostatniej sceny w klubie Lux. Tak, ten widok może chwycić za serce.

– Oglądam tych dwoje pięknych ludzi przygotowujących się do ostatniej sceny w klubie Lux. Dosłownie się popłakałam – napisała Ildy Modrovich.

A teraz mały spoiler. Tom Ellis wyznał ostatnio, że zostawił w apartamencie Lucka swoją nagrodę zdobytą w grze w golfa z Dennisem Haysbertem (serialowy Bóg). Zobaczymy ją w sezonie 5B, który będzie mieć w tym roku premierę na Netfliksie.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA