Polskie studentki szukają orgazmu w trailerze "Sexify" – nowej komedii Netfliksa. Premiera serialu w kwietniu

"Sexify" (Fot. Netflix)

Na koniec kwietnia Netflix zapowiedział premierę nowego polskiego serialu "Sexify". To komedia o trójce studentek, które wpadają na pomysł stworzenia aplikacji o seksie.

W tym tygodniu Netflix zapowiedział kilka nowych polskich seriali, w tym kontynuację "Rojstu" zatytułowaną "Rojst '97", młodzieżowe science fiction "Otwórz oczy" czy krakowskie fantasy "Axis Mundi". Ale jako pierwsze wystartuje "Sexify", 8-odcinkowa komedia o trzech życiu seksualnym polskich studentów.

Sexify – zwiastun polskiego serialu Netfliksa

Serial opowie historię ambitnej studentki informatyki, Natalii (Aleksandra Skraba), która chce wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną (Maria Sobocińska) i koleżanką z akademika, Moniką (Sandra Drzymalska).

Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych. Jak twierdzi Netflix, "Sexify" to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn – dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

W obsadzie "Sexify" są także: Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner, Piotr Pacek, Wojciech Solarz, Kamil Wodka, Jan Wieteska, Ewa Szykulska, Sebastian Stankiewicz, Magda Grąziowska i Edyta Torhan. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski.

Premiera Sexify 28 kwietnia na Netfliksie

Sexify serial netflix

REKLAMA