Jeszcze jeden miły powrót w 17. sezonie "Chirurgów". Kogo Meredith spotka na plaży w kolejnym odcinku?

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Kolejne sekwencje spotkań na plaży to jedna z najlepszych rzeczy w 17. sezonie "Chirurgów". Telewizja ABC zapowiedziała kolejny długo wyczekiwany powrót. Uwaga, dalej spoilery!

Seriale różnie podchodzą do pandemii COVID-19, ale w przypadku produkcji medycznych jedno od początku było oczywiste: to coś, czego nie można pominąć. "Chirurdzy" postawili na mocne uderzenie emocjonalne, każąc walczyć o życie swojej głównej bohaterce, Meredith Grey (Ellen Pompeo).

"Efektem ubocznym" tego wątku są sekwencje ze spotkaniami na plaży, w których powrócili Derek Shepherd (Patrick Dempsey) i George O'Malley (T.R. Knight). Teraz czas na kolejną postać, której od kilku sezonów już z nami nie ma.

Chirurdzy: Powrót Lexie Grey w 17. sezonie serialu

Telewizja ABC oficjalnie ogłosiła w zwiastunie kolejnego odcinka serialu, zatytułowanego "Breathe", że możemy się spodziewać powrotu z zaświatów Lexie Grey (Chyler Leigh), przyrodniej siostry Mer. Lexie po raz pierwszy pojawiła się w serialu pod koniec 3. sezonu i została na pięć sezonów, w międzyczasie stając się jedną z ulubionych postaci widzów. Jej śmierć była jedną z najbardziej wstrząsających w serialu, który generalnie nie oszczędzał swoich bohaterów.

Powrót Chyler Leigh, obecnie grającej na co dzień w serialu "Supergirl", nie będzie ostatnim w 17. sezonie "Chirurgów". W serialu ma pojawić się także Sarah Drew, serialowa April Kepner. Nie wiadomo, w jakich scenach ją zobaczymy, ale raczej nie chodzi o sekwencje plażowe. Aktorka wrzuciła na Instagram zakulisowe zdjęcie z Jessem Williamsem, czyli serialowym Jacksonem Averym, byłym mężem April i ojcem Harriet, co by sugerowało, że na ekranie również dojdzie do ich spotkania.

REKLAMA