Złe chłopaki powracają na zdjęciu z planu 6. sezonu "Better Call Saul". Co kombinuje Lalo Salamanca?

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

"Trójka fajnych, przerażających kolesi" – tak podpisane zostało nowe zdjęcie z planu 6. sezonu "Better Call Saul". A na nim szeroko uśmiechnięty Lalo Salamanca i panowie z kartelu.

Po spowodowanych pandemią opóźnieniach w marcu wystartowały zdjęcia do 6. sezonu "Better Call Saul". Pierwsza fotka z planu zapowiadała (spodziewany) powrót Gene'a Takovica, a na drugiej widzimy uśmiechają się do nas panowie z kartelu.

Better Call Saul sezon 6 – Lalo Salamanca na zdjęciu

"Trójka fajnych, przerażających kolesi" – tak zostało podpisane zdjęcie, na którym są serialowi Lalo Salamanca (Tony Dalton), Don Eladio Vuente (Steven Bauer) i Juan Bolsa (Javier Grajeda). Wszystkich zobaczymy w 6. sezonie "Better Call Saul". Przypomnijmy, Lalo ostatnio przeżył próbę zamachu na swoje życie, po tym jak zdradził go Nacho (Michael Mando), jego prawa ręka. Don Eladio i Juan brali z kolei udział w spotkaniu z Nacho i słuchali o jego planach rozszerzenia działalności.

Fotka trójki antagonistów z "Better Call Saul" pojawiła się na Twitterze kilka dni po tym, jak scenarzysta Thomas Schnauz zdradził, że kończy już pisanie zarysu scenariusza finału serialu.

Zakończenia nie zna w tym momencie nawet Bob Odenkirk, który zdradził ostatnio, że losy swojego bohatera poznaje "scenariusz po scenariuszu".

– Dowiaduję się scenariusz po scenariuszu [jak potoczy się sezon]. Powiedziano mi, że w 6. sezonie [Saul] straci grunt pod nogami i że to eksploduje na milion różnych kierunków. Wydaje mi się, że jest sporo przemocy, ale nie wiem tego na pewno. Prowadzimy dyskusję i ja mówię, że Walter White stał się tą wściekłą, zepsutą wersją siebie. Zastanawiam się, czy byłoby możliwe – bo ja lubię tego gościa – dać Jimmy'emu McGillowi lepsze zakończenie, lepsze miejsce na koniec niż to, w którym zaczął. Ale nie wiem, czy oni to zrobią – powiedział w rozmowie z serwisem Collider.

Na pewno wiadomo, że składającego się z 13 odcinków finałowego sezonu "Better Call Saul" nie zobaczymy w tym roku. Telewizja AMC zapowiedziała go na pierwszy kwartał 2022 roku, i to przy założeniu, że pandemia nie pokrzyżuje planów.

Better Call Saul jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA