"Opowieść podręcznej" powraca z 4. sezonem. June walczy o sprawiedliwość w zwiastunie nowych odcinków

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Pojawił się pełny zwiastun 4. sezonu "Opowieści podręcznej", w którym będzie panował nieco inny klimat niż do tej pory. June idzie na wojnę z opresyjnym Gileadem i domaga się sprawiedliwości.

"Opowieść podręcznej" powraca z nowymi odcinkami po blisko dwóch latach przerwy, spowodowanej pandemią COVID-19. Zwiastun zapowiada duże zmiany: szykuje się wojna, a June Osborne (Elisabeth Moss) znajdzie się w samym jej środku.

Opowieść podręcznej sezon 4 – pełny zwiastun

"June walczy z Gileadem jako zaciekła przywódczyni rebeliantów, ale podejmowane przez nią ryzyko pociąga za sobą niespodziewane i niebezpieczne nowe wyzwania. Jej dążenie do sprawiedliwości i zemsty może ją całkiem pochłonąć i zniszczyć najdroższe dla niej relacje" – czytamy w oficjalnym opisie 4. sezonu.

W nowych odcinkach serialu Gilead zacznie już upadać i swoje korzenie zapuści wolność. Na nasze ekrany powrócą m.in. Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Ann Dowd i Max Minghella, a do obsady dołączy dołączy Mckenna Grace ("Nawiedzony dom na wzgórzu") jako pani Keyes, nastoletnia żona dużo starszego komendanta.

To postać, która może nas zaskoczyć: bardzo inteligentna małżonka, która prowadzi farmę i dom pewną ręką. Ma buntowniczą, wywrotową naturę, jest spokojna i pobożna na zewnątrz, a wewnątrz cała się burzy i ma w sobie nutkę szaleństwa.

Tutaj znajdziecie wszystko, co już wiadomo o 4. sezonie "Opowieści podręcznej".

Opowieść podręcznej wraca 29 kwietnia na HBO GO

opowieść podręcznej sezon 4

REKLAMA