Twórcy "Lucyfera" zdradzili tytuł ostatniego odcinka. Zobaczcie pożegnalne zdjęcie z planu serialu

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Showrunnerzy "Lucyfera" pokazali stronę tytułową ostatniego scenariusza. Z tytułu finałowego odcinka możemy wywnioskować, że wszystko na koniec sprowadzi się do Lucka i Chloe.

"Lucyfer" dobiega końca, tym razem już naprawdę. Zdjęcia do finału zostały zakończone wraz z końcem marca, a media społecznościowe zalały pożegnalne wpisy ekipy. Jednocześnie Netflix podał długo wyczekiwaną przez fanów datę: sezon 5B będzie mieć premierę 28 maja.

Lucyfer sezon 6 – tytuł finałowego odcinka

Na koniec jeszcze swoje trzy grosze dorzucił duet showrunnerów. Ildy Modrovich i Joe Henderson (za których plecami widać Lesley-Ann Brandt, serialową Maze) zdradzili na Instagramie tytuł finału serialu: "Partners 'Til the End".

Jak nietrudno się domyślić, chodzi w nim najprawdopodobniej o Lucyfera (Tom Ellis) i Chloe (Lauren German), jego partnerkę z policji Los Angeles. Relacja między nimi stawała się coraz bliższa z sezonu na sezon, aż w końcu stało się nieuniknione. Lucyfer jeszcze nie powiedział "kocham cię", ale wszystko przed nami.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że możemy spodziewać się bardzo emocjonalnego finału. W centrum uwagi będą Lucek i Chloe, ale to nie jedyne pożegnanie, jakie nas czeka. I Lesley-Ann Brandt, i D.B. Woodside (Amenadiel) żegnali się z serialem w bardzo wylewny sposób, dziękując Tomowi Ellisowi za lata wspólnej pracy i zapowiadając emocje w swoich ostatnich scenach z nim.

A kiedy obejrzymy finałowy sezon "Lucyfera"? Choć zdjęcia do serialu są zakończone i wszyscy z ekipy rozeszli się w różnych kierunkach, droga do emisji ostatnich odcinków na Netfliksie jest jeszcze długa, nie tylko ze względu na postprodukcję, ale też dlatego, że Netflix planuje premiery z dużym wyprzedzeniem. Prawdopodobna data premiery 6. sezonu "Lucyfera" to 2022 rok.

Lucyfer sezon 5B – premiera 28 maja na Netfliksie

REKLAMA