Canal+ udostępnił 1. odcinek "Klangoru" za darmo dla wszystkich. Co trzeba zrobić, żeby go obejrzeć?

"Klangor" (Fot. Canal+)

Nie macie konta na platformie Canal+, a chcielibyście obejrzeć "Klangor"? Stacja zrobiła wam świąteczną niespodziankę i umożliwiła zobaczenie pilota serialu za darmo bez rejestracji.

Tydzień temu na Canal+ wystartował "Klangor", nowy polski serial kryminalny w skandynawskich klimatach. Jeśli macie dostęp do kablówki albo konto na platformie Canal+, dzisiaj możecie już obejrzeć drugi odcinek (premiera telewizyjna o godz. 21:00). Jednocześnie stacja udostępniła bezpłatnie dla wszystkich odcinek pilotowy.

Klangor – jak obejrzeć pierwszy odcinek za darmo

Jeśli jeszcze nie widzieliście "Klangoru" i nie macie konta na Canal+, tutaj możecie obejrzeć bezpłatnie pierwszy odcinek. Ale uwaga, odcinek będzie dostępny w ramach otwartego okna tylko przez siedem dni. Pospieszcie się, bo warto, zwłaszcza jeśli lubicie kryminały w skandynawskim stylu (nasza recenzja tutaj).

"Klangor" to miks kryminału z z dramatem rodzinnym, który zaczyna się od tego, że niewyjaśnionych okolicznościach ginie nastolatka (Matylda Giegżno), córka psychologa więziennego (Arkadiusz Jakubik). Ojciec desperacko rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. Dramatyczną sytuację, w której jest jego rodzina (Maja Ostaszewska, Katarzyna Gałązka) pogłębia kryzys ich wzajemnych relacji, niezrozumienia, emocjonalnego dystansu i braku więzi. Tymczasem wokół sprawy narasta zmowa milczenia.

W obsadzie znajdują się także Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska, Maciej Musiał, Katarzyna Gałązka i Magdalena Koleśnik. Scenariusz napisał Kacper Wysocki na podstawie pomysłu Tomasza Kamińskiego. Reżyserem jest Łukasz Kośmicki ("Dom zły", "Ukryta gra").

Nowe odcinki serialu Klangor w piątki na Canal+

REKLAMA