10. sezon "American Horror Story" będzie jak krwawa łaźnia – gwiazda serialu obiecuje wyjątkowe atrakcje

"American Horror Story" (Fot. FX)

"American Horror Story: Double Feature" będzie jak prawdziwa krwawa łaźnia – mówi Angelica Ross, zapowiadając atrakcje, które czekają widzów w nadchodzącym sezonie kultowego horroru.

"American Horror Story" wróci w tym roku z 10. sezonem, o którym dowiadujemy się coraz więcej. Twórca serialu Ryan Murphy pokazał ostatnio pierwszy teaser, w którym zdradził tytuł – "Double Feature" – i zapowiedział dwie straszne historie. Jedna ma być bezpośrednio związana z morzem, a druga z plażą.

American Horror Story – Angelica Ross o 10. sezonie

Choć szczegółów fabularnych wciąż możemy się tylko domyślać, z tygodnia na tydzień pojawia się coraz więcej informacji. Tym razem rąbka tajemnicy uchyla znana z "Pose" i "AHS: 1984" Angelica Ross, którą zobaczymy również w "Double Feature". Aktorka mówi, że przed nami wyjątkowo krwawy sezon.

– Ten sezon jest po prostu niesamowity. Zaczęłam już pracować z Frances Conroy. Oryginalni fani "American Horror Story" będą zachwyceni, bo jest tam Sarah Paulson, Evan Peters, Finn Wittrock, wszystkie gwiazdy oryginału. A poza tym to będzie po prostu krwawa łaźnia. To wszystko, co mogę powiedzieć – będzie krwawa łaźnia. Nie wiem, czy będę w stanie to oglądać – opowiada aktorka w rozmowie z Kalenem Allenem (via ComicBook).

O fabule 10. sezonu "American Horror Story" wiemy bardzo niewiele. Jeden z tropów to potwory morskie – morze, plaża i plakat z zębami nasuwają skojarzenia ze "Szczękami" i "Potworem z Czarnej Laguny". Inna teoria ma związek z Cape Cod (właśnie tam leży Provincetown, gdzie kręcą ten sezon) jako miejscem, gdzie w 1620 roku po raz pierwszy do brzegu Ameryki dopłynął statek Mayflower z kolonistami.

W obsadzie oprócz Angeliki Ross znajdują się: Leslie Grossman, Macaulay Culkin, Evan Peters, Sarah Paulson, Billie Lourd, Evan Peters, Adina Porter, Lily Rabe, Finn Wittrock i najwyraźniej także Frances Conroy.

American Horror Story jest na Amazon Prime Video

REKLAMA