Co czeka Jima Hoppera w 4. sezonie "Stranger Things"? Wygląd Davida Harboura wiele mówi na ten temat

David Harbour w "Stranger Things" (Fot. Netflix)

Fani z niecierpliwością czekają na 4. sezon "Stranger Things". Tymczasem David Harbour podsyca ciekawość fanów podczas live'a na Instagramie. Czy aktor zaspoilerował losy Hoppera?

Przez pandemię przedłuża się praca na planie 4.sezonu "Stranger Things", a fani coraz bardziej się niecierpliwą, wynajdując kolejne teorie. Jedna z nich krąży wokół wątku Jima Hoppera – mężczyzna został uznany za zmarłego, jednak jak sugerowała scena końcowa 3. sezonu, trafił on do rosyjskiego więzienia. David Harbour dodał na Instagramie krótki filmik, który wydaje się zdradzać, co czeka Hoppera w 4. sezonie.

Stranger Things: Co czeka Hoppera w więzieniu?

Odtwórca roli Jima Hoppera już w zeszłym roku zdradził, że jest niezwykle podekscytowany wątkiem swojego bohatera w 4. sezonie "Stranger Things". "To mój ulubiony sezon, ponieważ naprawdę pokazuje go [Hoppera] od zupełnie nowej strony i to, jaki on jest naprawdę" – tak aktor skomentował to, co twórcy przygotowali dla jego postaci w nadchodzących odcinkach.

W ostatnim czasie Harbour zrobił krótki live na Instagramie, podczas którego wkręcał widzów, że ma zamiar przeczytać fragment scenariusza 4. sezonu "Stranger Things". Oczywiście do tego nie doszło, jednak fani zwrócili uwagę na charakteryzację aktora.

– Nie sądzę, że mogę wam to pokazywać. Kto chce usłyszeć spoilery z 4. sezonu "Stranger Things"? Pozwólcie, że przeczytam prosto ze scenariusza – zażartował aktor.

Do zabawy włączyła się Millie Bobby Brown, odtwórczyni roli Jedenastki w serialu. Gdy Harbour zauważył, że młoda aktorka ogląda jego live, udał, że ma zamiar zdradzić także losy jej bohaterki.

– Millie! O nie, Millie, nie mów Netfliksowi, nie mów, że robię live na Instagramie prosto z planu. Po prostu przeczytam twoją część scenariusza. Zdradzę wszystkim, co czeka Jedenastkę w tym sezonie – ciągnął żart.

Brown nakazała koledze z planu wracać do pracy, na co Harbour odpowiedział, że "zostanie zwolniony". Do zdradzenia fabuły nie doszło, jednak wygolona głowa, siniaki i rany sugerują, że Jim Hopper przeżywa ciężkie chwile.

Co czeka bohatera w rosyjskim więzieniu? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze poczekać przynajmniej do jesieni. 4. sezon "Stranger Things" na razie nie ma daty premiery, ale jest szansa, że zobaczymy go w tym roku.

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA